Skocz do zawartości
Enkar123

[ZAMKNIĘTY]Premka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś jak grałem z rana to wszystko było dobrze, obie klasy premium mi się włączały i wczytywały. I gdy teraz wszedłem na serwer i chciałem se zagrać szturmowcem to mi pisało, że klasa premium nie jest dostępna.

Pomyślałem, że to jakiś błąd i wybrałem drugą premkę i mi to samo wyskoczyło to wyszedłem z serwera wpisałem w konsole setinfo _ss  z hasłem i ponownie połączyłem się z serwerem. Niestety ten błąd się powtórzył  :( nie wiem co teraz zrobić pomóżcie proszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. @LOLSON #ZW @EvO co z tym? 

I jak wygląda sprawa z tym resetem, booo z tego co Evo pisałeś po resecie powinno być już okej. A dziś admin mi mówił że się gracze skarżą że kosa u assasina 1/1 nie dziala, tu coś tam coś... Widać mniej ludzi na serwerze, trzeba to ogarnąć jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dalsze grzebanie może skutkować eskalacją problemu, dlatego trzeba zrobić poprawki i dopiero wtedy reset. Niestety sam reset nie jest zależny tylko od nas i dlatego proces się trochę przedłuża. 

Z tego co pamiętam Assasin jest w ogóle wyłączony do resetu (niegrywalny). Póki co tylko zmiana premki Ci zostaje, bo nie jestem w stanie konkretnie powiedzieć czy reset będzie dziś czy jutro czy kiedy.

@Vix33nek! klasy ogarnięte, reset zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...