Skocz do zawartości
Kingaa.

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie - Kingaa.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kingaa.

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem): Przez pięć ostatnich lat adminowałam na dwóch serwerach

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie:  Prawie 9 lat

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:43272758 

Dlaczego Ty: Ponieważ widzę, że brakuje adminów na serwerze, szczególnie w godzinach nocnych, kiedy to panuje już totalna samowolka (nie winię adminów, bo admin to też człowiek i ma własne życie). Chciałabym pomóc, a myślę że mam jakieś doświadczenie w łapaniu cziterów. Ważna jest dla mnie kultura i szacunek na serwerze, bo CS to nadal tylko gra i miejsce gdzie człowiek ma się relaksować :) Staram się być bezkonfliktowa, niełatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Dodatkowym atutem jest to że jestem kobietą, pewnie nie najważniejszym ale chcąc nie chcąc baba na serwerze raczej przyciąga graczy :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h, a kiedy mam wolne to zdarza się dłużej. Najczęściej siedzę późnymi wieczorami

Kontakt: Steam - Kingaa.

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Kingaa./80.72.33.52:27480/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej za, miło się z nią gra, spokojna, opanowana, będzie dobrym Adminem i skoro płeć  piekna,  to zawsze będzie więcej "potencjalnych osobników" na serwerze. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Steam
+Wiek
+Mikro
+Godziny
+Piersi ,a nie to nie ma znaczenia XD :P sorki :D 
Miła,pozytywna,bezkonfliktowa,pomocna osoba.
Wymagania spełniasz,głosy na tak są wydaje mi się ze nikt nie będzie miał nic przeciwko :D.
Okres próbny 2 tyg.gratuluje i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...