Skocz do zawartości
Majster1

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Szymon
2. Nick:Majster
3. Wiek:16
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin:Byłem adminem na tym serwerze
5. Znajomość SM/10:10/10
6. SteamID:
STEAM_1:0:177487783
7. Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198315241294/
8. Link do twojego profilu GT serwera:https://www.gametracker.com/player/Majster/212.91.26.61:27040/
9. Od kiedy grasz na serwerze:28 sierpnia 2017 roku
10. Ile godzin poświęcasz na grę:Postaram sie tyle ile moge czyli z godzine dziennie
11. Dlaczego chcesz zostać adminem:Zrobiło sie strasznie mało adminów Wiec jest większa patologia krótko mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Miales admina - juz nie masz wiec sie nie nadawales. Mała aktywnosc na serwerze, w ostatnich tygodniach widzialem Cie pare razy. Wg mnie średnio nadajesz się na admina (wlasne obserwacje). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie odrzucam,dlaczego? A więc tak.

Po pierwsze:

Złożyłeś rezygnacje z powodu raku czasu, na twoim GT widzę, że jest słabiuśko. A tak szczerze, to praktycznie nie ma cie na serwerze, co sam dobrze wiesz. Popraw aktywność, pokaż że zasługujesz na drugą szansę.

Po drugie:

Złożyłeś rezygnacje:

 

Jak widać 21 Grudnia, a w regulaminie serwera napisane jest:

"4. W przypadku gdy Admin dostanie degradacje, ma możliwość ponownego napisania podania po opływie 60 dni. Gdy złoży rezygnację ze stanowiska Admina, ma możliwość ponownego napisania podania po opływie 30 dni".

 

Odczekaj 30 dni, pokaz, ze jesteś aktywny i może dam Ci szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...