Skocz do zawartości
MoNt3

[ZAMKNIĘTY]Pare spraw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Piszę w kilku sprawach :P

Na początek. Co wy na to żeby zrobić Palące rękawiczki, żeby dało je się ulepszać 5/10/15 sekund bo nie da się 15 ulepszyć na 5sekund i dodać 10 sekundowe jeszcze ?

Druga sprawa zauważona teraz z @EvO Wytrzymałość u Mordercy przy full hp 0 wytrz @EvO na skyrto bił mi po 73 dmg w klate (trochę sporo i tak) a przy full hp i full wytrzymka bił mi po 80 w klate. Czyli wgl nie działa i działa jeszcze na - . Ale druga sprawa w tym przy sprawdzaniu z Kapitanem przy full hp i 0 wytrz bije mi 43 jakoś a przy full hp i wytrzmka bił mi po 29 a full wytrzymka u mnie to jest 230 to tylko 14 mniej mi bił a powinno bardziej to zredukować. Nie wiem czy problem leży tylko u Mordercy czy ogólnie.

3. Sprawa Tajemnica serwa nie działa na wytrzymałość czy full czy nie full bije tyle samo.

4. Teraz sprawdziłem z graczami u Taliba nie działa 1/4 z deagla i to nie jest pech bo wystrzelone zostało z 40pocisków i żaden nie wbił i patrzyłem u siebie i u jednego gracza więc nie działa to.

5. Można by trochę zmniejszyć dmg u skryto bo troszkę sporo bije z tej mp5 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wtrącę się lekko do tematu co do sprawy 4. Jeśli faktycznie na 40 pocisków nie wchodzi to coś jest na rzeczy, natomiast mając np. rushera 1/2 i nam 3 razy z rzędu nie wejdzie, to nie ma w tym nic dziwnego. To nie działa tak, że na 2 strzały, 1 zawsze będzie zabójczy. To działa na zasadzie, że przy każdym oddanym strzale masz 50% szans na zabicie. To znaczy, że w teorii (w praktyce ciężko) mając 1/2 mógłbyś nigdy nie zabić. To chyba tak działa (tak wnioskuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@nomna Ja to rozumiem dlatego kazałem graczowi wywalić całe ammo z deagla na mnie i nic nie wbiło musiał mnie zabić normalnie a nie z 1/4 i później ja sam wziąłem Taliba i to samo całe magazynki i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Myślę, że można byłoby coś takiego zrobić.

2. Ale to na full incie? Nie zapominajmy, że dmg skryto zależy od inty ;)

4. Naprawić ten deagle u taliba, ale dać mu 1/5-6 i powinno być w miarę ok

5. Niby można byłoby zmniejszyć lekko ten dmg, ale... nie oszukujmy się niektóre klasy non premium biją więcej od skryto, oczywiście bez inty, a to się wyrównuje w miarę dopiero na full incie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Zostawmy tak jak jest, będzie sie dało ulepszać ten perk 5/10/15 to będzie tyle płaczu na te granaty ze masakra.

2. @EvOpopatrzysz czy nie ma jakiegoś błędu w tej wytrzymałości?

3. To dobrze ze tak działa... to jest perk a nie rzecz stała, gdyby to zależne od inty było to przy max wytrzymki by dawało powiedzmy 18. Zostaje :) 

4. @EvOtrzeba naprawić te 1/4

5. @EvO nie przesadziłeś troszkę z tym dmg zależnym od inteligencji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vixen i tak jest płacz jak ja dostane palące co 5sekund ale przydałoby się żeby można było ulepszyć ;)

2. @EvO ta wytrzymałość nie działa na skytro tylko on coś musi mieć powalone.

3. @Vix33nek! To mam rozumieć, że jak mam full wytrzymki i ktoś trafi serwa/pulki/tytany to będzie mi bił po ok.80? Czyli jak ktoś trafi taki perk to nic tylko wytrzymke na 0 i dać w coś innego bo wytrzymka nie działa na perki.

i chce dodać nowy pkt do regulaminu. Żeby SG na wescie stawiać tak aby można było przejść do Paki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do perku : Palące rękawiczki nie przesadzaj ulepszanie to dopiero płacz by byl :0am:

A co do wytrzymałośći nie przesadzaj fakt ten scryto trochę za mocny jest 

Tajemnica serwerwa odkąd pamiętam nie działa na wytrzymałość mi to pasuje

Taliba oczywiście trzeba będzie poprawić można w sumie mu dać 1/3 1/4 z deagla i tak tym nikt nie gra praktycznie 

Ja bym dał raczej  Assasinowi lepszą niewidkę bo tą co ma to porażka jest zwykłe klasy mają lepszą niewidkę niż assasin , tą co ma to praktycznie jest taka jakby jej nie było 

Mówisz że chcesz dodać pkt.

W dniu 6.01.2018 o 15:47, MoNt3 napisał:

i chce dodać nowy pkt do regulaminu. Żeby SG na wescie stawiać tak aby można było przejść do Paki

To raczej nie przejdzie bo skoro na westwood chcesz dodać taki pkt. to na innych mapkach też by wypadało wprowadzić według mnie  lepiej jest tak jak jest. SG zawsze można rozwalić :) 

 

@MoNt3  jak wprowadzimy z tym sg pkt to wiesz jaki to wprowadzi zamęt sam z przyzwyczjenia bedziesz stawiał sg zle 

Co do wytrzymki to jaka klasa ostatnio została poprawiana będzie miala jakis błąd z pewnością

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Nodi No tak wtedy na innych mapach by tak samo wprowadzić.

Wytrzymka chłopie nie działa albo u mordercy albo na skryto bo patrzyłem z EvO 

Jak dałem full wytrzmki to bił mi więcej niż jak miałem 0 więc chyba coś nie halo.

@EvO @Vix33nek! Będzie coś z tym robione ? Bo póki co to cisza dalej :/

Edytowane przez MoNt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak. 

jeżeli chodzi o wytrzymałość to działa ona jak należy wydaje mi się, że spowodowane być to może błędem u mordercy, którego po prostu w wolnej chwiii na przyszły reset postaram się napisać od nowa i wrzucić.

Co do taliba nie wiem czego nie działa, ale również na reset się tym zajmę.

Jeżeli chodzi o skryto dmg owszem jest duży czego się spodziewałem, nie mniej jednak ta wersja była taką jakby "próbną", jeżeli gracze będą chcieli ten dmg trochę osłabić również na reset można to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...