Skocz do zawartości
Mamusiaa

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Malutkiego

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Nie ma
Nick gracza: @Mały'
Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=yxWoctd1DT0
Świadkowie: @Bene :x 
Uzasadnienie: Co to ma być?!!!!! Ja się pytam? Jakim prawem udostępniasz Nasze zdjęcia? Masz 2 minuty by to usunąć. Jak nie to inaczej sobie pogadamy to podchodzi pod paragraf. NIE WYRAZIŁAM ZGODY NA TO ABY MOJE ZDJĘCIE WYLĄDOWAŁO NA YT ! Pozwolę oznaczyć osoby które są na filmiku, aby nie ominął ich taki temat. @Vix33nek! @Kanron aka Sextasy @Szlendi @pucci o nawet @Knopa 

Pozwolę sobie oznaczyć @Malu @SUNN. #ZW do 16.01 @aquax

Ooo nawet ten filmik wylądował na YT ***********************

@Inte Tillgänglig Danke:* @Ania ;) @LOLSON #ZW @Bene @Master @Frost`

Nie pozdrawiam.

Jestem za tym aby zmienić ten pkt w regulaminie, ale to już zależy od Was. Jakby zapytał Nas tak jak to robił Lolson, może by takiej afery nie było. Lecz ja nie chcę wędrować sobie po YT i bóg wie gdzie jeszcze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak własnie, mialem zamiar własnie zaraz do Ciebie pisać z tym samym również napisałem na priv do tego kogoś....

Po*ier**li** sie w głowie chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Prawa autorskie
  1. Zamieszczając jakikolwiek tekst pisany, fotografie, grafikę przez siebie, zrzekasz się do nich praw autorskich na rzecz tego forum, poza obrębem forum możesz kopiować, powielać oraz wszystko czego tylko będziesz chcieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...