Skocz do zawartości
Xiaulin

[ZAMKNIĘTY][DD2/INF] Degradacja - Odjechana

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu jako jedyna osoba która zazwyczaj co chwile wchodzi na serwer ma odebranego admina? Cziterów pełno a adminów brak. A jeszcze takie akcje. Wgl z jakiego powodu ona go straciła? Że wchodzi na serwer i pilnuje porządku? Czy może za mała opłata na wasz śmieszny hosting ? Jeżeli bedziecie odbierać uprawnienia do blokowania uzytkowników osobom ktore na to sobie nie zasłużyły to długo nie pociągniecie. Co z tego ze macie stałych graczy. Ja zaczalem na tym serwie grac od 2 dni z kolegą i zawsze widzę Odjechana na serwie. Dzis do niej pisze bo cziter na serwie a nie ma nikogo z administracji i sie dowiaduje że stracila adma. Śmiech na sali. Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yhy Yhy Xiaulin ja bym nie odbieral rangi admian Odjechanej zasluguje i wie co robi na serwerze zauwazylem na moim miejscu nieodbieralbym jej rangi radzi sobie :)  nie wiem jaki powod jest do tego ale dlabym szanse odjechanej pozdrawaim Mixon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wszystkich ^^ Wybacz Xiaulin ale uważam że `Odjechana wykonywała czynności admina najlepiej jak umiała. Była rzetelna i z kulturą robiła to co do niej należy i myślę że była sprawiedliwa wobec wszystkich, nie gram na waszym serwerze jakoś długo, ale od kiedy widzę że jest admin na serwerze nie muszę obawiać się że ktoś będzie używać czitów:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, 

Wiecie co chcialam powiedziec ? Tylko to, że nikt mi nie pwoiedzial co robiłam źle a nagle odbieracie mi admina. :) Niby było wiele skarg a ja żadnej nie slyszałam. A jak dobrze pamietam to zdanie brzmiało tak " Jak cos bedzie nie tak, zawsze Ci ktos powie i pomoże." 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TEN temat nie służy do spamu, proszę sobie założyć nowy temat w dziale skargi. Jeżeli @`Odjechana czujesz się pokrzywdzona, proszę się zgłosić po wyjaśnienia do @Xiaulin w oddzielnym temacie w obecności Super Adminów, czyli jego przełożonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...