Skocz do zawartości
Nodi

[ZAMKNIĘTY]Nowa Klasa Premium (Propozycja)

Rekomendowane odpowiedzi

Zeus (Premium)

Inteligencja : 40

Zdrowie : 45

Wytrzymałość : 20

Kondycja : 40

Opis klasy : Posiada 2 Pioruny/Błyskawice co 2 sec , 1/10 na HeadShota ,1/7 na oślepienie / albo 1/2-4 z HE,M4A1 + 15 dmg , Krowe oraz wszystkie granaty.

Czekam na opinie innych : @Vix33nek!@JAKoB@SirJunior@FunnyPuma @Assaseall @Surim Samuraj Charemu@MoNt3@Wojtyś@Haq# @Maja.@Kanron aka Sextasy @PodajeHazloO @Wicevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Elektryk jest podobny
Wydaje mi się że klasa by miała za dużo nawalone rzeczy. A M4 + 15 dmg to przesada 
Jest sporo klas. Jest w czym wybierać a ta była by zbędna chyba. Takie jest moje zdanie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa wydaję się spoko, ale myślę, że 2 pioruny i 1/x na oślepienie oraz 1/3 z HE oraz dmg do M4, np +10/15 i będzie ok. :) Ewentualnie coś pokombinować, tzn coś zabrać tej proponowanej, a coś dodać w zamian. :)

Ogólnie nie widzę powodów, aby nie dodać ulepszonego elektryka do premium. :)

 

@Vix33nek! Mi osobiście pasuje ;)

A co do tego strażnika to nikt nim nie gra.

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardziej myślę żeby było  - 2 pioruny, 1/15 na heada, 1/3he, m4 +10, krowa i granaty.  ;) lepsza wersja elektryka tak jak jest karabiner-shooter.  Czy takie coś wam pasuje? I pytanko czy te pioruny mają mieć dmg zależne od inty czy jakaś  wartość stała? 

I do tego druga sprawa..... czy ktoś wgl gra klasą strażnik? Bo z tego co ja widze to chyba nikt nie gra. Burzyciel mial byc zrobiony, nie ma go wgl chociaz perk z nim jest. Więc można chyba będzie te dwie klasy usunąć. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi osobiście takie coś pasuję sam miałem na myśli to pioruny oczywiście zależne od inty tak jak jest w elektryku im więcej iny tym więcej biją 

Z tego co zauważyłem strażnikiem to nikt nie gra. Niszczycielem to gra Sirjunior ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie spoko, tylko uwagi Inta na poziomie 10-20 pkt na starcie bo już na początku z pioruna biłby dużo, DMG z M4 +8-10, 1/4HE, oślepienie i ta szansa na HS byłoby jak dla mnie już za dużo, zamiast dwóch piorunów co 2 sek dałbym mu 3 co 5 sekun i byłoby git. Czyli klasa wyglądałaby mniej więcej tak
Inta:10-20, 3 pioruny co 5 sek, M4 +8-10 DMG, 1/4 HE, krowa, wszystkie granaty

A co do Burza i Strażnika tej pierwszej klasy nie ma nawet wgranej, a drugą nikt nie gra, więc chyba są po prostu zbędne na serwerze

Edytowane przez PodajeHazloOkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@PodajeHazloOkon nie przesadzaj elektryk na starcie ma w incie z 20 czy tam 30 ,  a ty chcesz dać premce 10 - 20. Statystyki to ja bym zostawił takie jakie są na reset  żeby wytestować klasę. 

Myślę że propozycja @Vix33nek! jest najrozsądniejsza  bo z 3 piorunami to przesada będzie 

Chodzi mi po głowie Perk : Nazwa ; Zestaw/Tajemnica Elektryka albo Zestaw/Tajemnica Zeusa ,opis można by dać posiada 2 pioruny które zadają nwm np. 10-55 dmg + inta  lub dać stałe obrażenia np żeby bił po 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie interesuje się nowymi klasami bo to moim zdaniem jest niepotrzebne, za dużo ich juz. Może ktoś by pomyślał np. o usunięciu starych i wprowadzeniu kilku nowych map...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dokładnie jestem za tym co Junior napisał ;)

Ps. Nodi Jak tu jest płaćż na serwie jak ja dostane palace 5 i mam 1/3 z he to co dopiero jak by było 1/2 :D

druga sprawa błyski zależy po ile by biły bo jak po 200 to klasa bez sensu bo nikt by nie miał z nią szans

Moim zdaniem trzeba by strażnika podlepszyć, żeby gracze go zauważyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za dodaniem klasy zaproponowanej przez Nodiego.

Zostawcie Strażnika, bardzo fajna klasa(coś tam nim grałem), ewentualnie mozna ulepszyć mu statystyki początkowe bo ma strasznie mało kondy i dodać mu 1/8 na oslepienie, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko git tak jak puma i vix mowi, z ta kalsa, ale jak chodzi o burzyciele i straznika to nie lepiej po prostu zamienic, bo z tego co pamietam po prostu jest za malo miejsca na kalsy i dlatego burzyciela nie ma, np usunac calkiem straznika i dodac burzyciela i w tedy sprawdzic czy ta klasa tez nikt nie bd chcial grac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powtarzam to już od dawna, zamiast dodawać lepiej zająć się klasami, które naprawdę trzeba ulepszyć, żeby zachować balans. ( I NIE, NIE MOWIE TU O PREMKACH) A jeśli już nie byłoby innej opcji to proponuję temu Zeusowi dać 2 pioruny, 1/15 na heada, 1/4he, m4 +10, krowa i granaty, a błyskawice 150-200 dmg przy full int. Chociaż tego 1/4 z he wgl bym nie dawał, bo akurat klasy grane na serwerze często mają 1/x z he, a przez to można czasami monitora na dworze szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wojtyś Zostawimy strażnika ulepszymy staty początkowe, dogadam sie z Evo.

 

Co do zeusa, można go zrobić :

Zeus (Premium)

Inteligencja : 40

Zdrowie : 45

Wytrzymałość : 20

Kondycja : 40

Opis klasy : 2 pioruny ( na max int 200 dmg ) , 1/15 na head shota, 1/4 z HE , m4+10 dmg i krowa.

@EvO zrobisz na następny reset? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


200 dmg z pioruna to troche mało, zwykłym elektrykiem na max int bilem po około 240-250, trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że błyskawica bije tylko w jedną osobę nie tak jak rakieta czy mina, które mogą zabić jednorazowo kilka osób. Tak więc jakby ograniczyć dmg tylko do 200 to wiadomo, że każdy wybierze ruska/mordercę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jak zaczynałem grać nie raz grałem elektrykiem  (dawniej burzownik) i pamiętam że bił około 300 z pioruna na niektórych serwrach po 300 i miał 2 pioruny. I widziałem nawet premki o nazwie Zeus/Burzownik/czy tam Elektryk co miały 2,3 lub nawet 5 piorunów i biły różnie od 260 wzwyż  według mnie 200 to pasuje ale na serwer cod 200 a nie na 400 zgadzam się z @Wojtyś to nie jest przecież mina czy tam rakieta i ja bym dał tego granata 1/3 bo 1/4 to mają zwykłe klasy a premium powina być ciut lepsza , takie jest moje zdanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze jakieś 2-3 lata temu zwykły elektryk nonpremium miał 3 blyskawice,  więc myślę, że premce można i tyle dac.

@Vix33nek!Przydałoby się coś zrobić z tym tematem, bo już dosyć długo stoi.

Edytowane przez Wojtyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa najprawdopodobniej zostanie wprowadzona po resecie jeżeli @EvO znajdzie kody do błyskawic.  

Ilość błyskawic jeszcze zostanie przemyślana i obgadana z Evo. Dmg można ustawić max na 240 przy full int.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...