Skocz do zawartości
Propsiq

[Redaktor] Propsiq - Akcja Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kryteria:



- minimum 100 sensownych postów na forum - Ale nadrobię w ciągu 10 , 14 dni. :) Oczywiście bez spamu. :P


- ukończony 16 rok życia  + - Spełniam.


- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci -

 11 Dni. :( 


- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego + - Spełniam.


- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki + - Spełniam.


- aktywny, minimum 2 godziny dziennie na forum Raczej tak. + - Spełniam.


- posiadanie komunikatora Gadu-Gadu/Steam + - Spełniam.


Wzór podania:


Imię: Na imię mam Krzysiek.


Wiek: Mam 16 lat.


Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Gadu Gadu. Mam również Steam'a , lecz ostro mi się tną gry gdy go odpalam więc zbytnio nie korzystam ale posiadam.


Staż na forum: Od 15 grudnia 2015 roku.


Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Oczywiście, posiadam. Nie raz pełniłem funkcję redaktorską i dawałem sobie radę. Robiłem ciekawe wywiady i zachęcałem różne osoby do udziału w wywiadach ze mną.


Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl:Na obecną chwilę żadne, ale myślę że szansę jako redaktor mogę dostać. :)

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Ocenię się na 8.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: 3-4 godziny. Zależy również od dnia. Ale do 3-4 godzin.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): No niestety, nie posiadam w tej chwili żadnego uczestnika do wykorzystania w wywiadzie. Ale jeżeli podanie będzie rozpatrzone Pozytywnie, to obiecuję że postaram się zrobić 1 do przykładu i 2 do ładniejszego działu redaktorskiego.. Pozdrawiam Propsiq. Tutaj próbny wywiad: --- Oczywiście, mam chwilkę czasu na pytania, które mi zadasz.

-Gorąca dwudziestka-dwójka, dwa lata po ostrej dwudziestce.   :)

-Mieszkam w Warszawie (stolicy Polski  :P).Nie wiem o niej zbyt wiele, ponieważ mieszkam w niej dopiero trzy lata.Przyjechałem do owego miasta studiować medycynę (prawdopodobnie będę lekarzem w szpitalu).

-Nie chodzę do żadnej klasy, tylko studiuję medycynę, w Warszawie.

-Dawno się nie ważyłem, ale opcjonalnie patrząc ile zjadam (tzn. trzy hamburgery, i pięć zestawów frytek z McDonald'a), myślę iż będzie to dziewięćdziesiąt kilogramów.

-Owszem, mam.Dla ciekawskich mam siostrę o imieniu Klaudia.Ma 18 lat, i chodzi jeszcze do liceum (dokładniej do trzeciej klasy liceum).Jest ona wysoką brunetką, z niebieskimi oczami.

-Tak, posiadam.Mam kotka (zdjęcia nie umieszczę) o imieniu Franek.Jest on cały biały, i uwielbia niszczyć mi kwiatki, które kupuję za 15 złotych w sklepie za sztukę.

-Nie przepadam za Warszawą, wolę w 100% mieszkać w Dubaju, z powodu iż tam jest bardzo gorąco, i można się po opalać. 

-Tak, oczywiście! Cieszę się, że właśnie na owe forum natrafiłem. Zapewniam ludzi, że nigdy z niego nie odejdę, a raczej przyczepię się do ściany łańcuchem, żebym mógł patrzeć ciągle, i ciągle na to forum. ~Adam Mickiewicz  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad jest przykładowy, oznacza to, że możesz go wymyślić z głowy!

 

Ja jestem neutral.

 

-trochę błędów stylistycznych

 

-posty

 

-staż na sieci

 

 

 

 

 

Tutaj przeze mnie wychwycone błędy, ale one nie są takie ważne.

 

Edit:Posiadam Gadu-gadu, a także posiadam komunikator steam - ładniej to brzmi

 

Edit: Ale myślę, że - przecinek przed "że"

 

Edit:Ale mogę poświęcić od np. 1 godziny, do 3-4 godzin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na forum znajdziesz dużo chętnych ludzi na przykładowy wywiad.Prosił bym aby było on przemyślany,nie chcę widzieć tylko 5 pytać i pozdrowień zaskocz mnie czymś ciekawym jeżeli nie masz pomysłu możesz zawsze napisać artykuł.

 

Neutral.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niedawno dołączyłeś do forum.

 

Z każdym użytkownikiem możesz przeprowadzić wywiad, więc nie może być "z głowy". W dodatku popełniłeś trochę błędów stylistycznych i interpunkcyjnych. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...