Skocz do zawartości
FrOsT122

Prośba o znerfienie Bandyty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym w imieniu nie tylko moim, lecz reszty serwera CODa 201 lvl prosić o rozważeniu znerfienia postaci Bandyty, gdyż według mnie i części serwera( widać to po rozgoryczeniu graczy po zetknięciu się z oponentem klasy Bandyta ) klasa ta jest OP( overpower czyli po prosty niezrównoważona, psująca mechanikę CODa ). Klasa ta posiada 1/3 na odrodzenie się i +10 obrażeń z Maca( szkoda tylko że zbugowanych ). Ja grając swoją postacią na 120( obrażenia zależne od inteligencji ) i tak biorę mniejsze obrażenia od Bandyty który dopiero trafił na serwer!! To jest chyba jakiś przykry żart, że ja poświęcając ponad 30h na tym serwerze, aby zdobyć 120 poziom i tak przegrywam z "świeżakiem" tylko dlatego że bije monstrualny dmg. Ja strzelając głowę, postacią full int, czyli max dmg jaki jest możliwy na amadeuszu bez perka, biorę 90 obrażeń( na 120 lvlu). A Bandyta 170 obrażeń... na 30 poziomie. Ja w ciało bije po 30/40 a on normalnie po 45. A Mac jest do tego bronią przy której nawet nie trzeba wycelować, tylko przytrzymywać PPM. Mam nadzieję że postać zostanie  chociaż trochę znerfiona, bo naprawdę nie wiem skąd się biorą takie obrażenia. Może zmniejszyć dodatkowe obrażenia do zera? 1/3 na odrodzenie  sama w sobie jest kusząca, a byłem świadkiem wielu sytuacji, gdzie Bandyta odradzał się 3/4 razy w ciągu rundy( wiadomo, kwestia szczęścia ). Mam nadzieję, że administracja rozpatrzy moją propozcyję pozytywnie, myślę że dzięki temu balans tej postaci zostanie naprawiony tak, aby była nadal przyjemna w graniu, ale przy odpowiednich umiejętnościach, a nie przez zbyt duże obrażenia. Jeśli będą potrzebne dowody, to je dostarczę

 

 

EDIT: Mam dowody pokazujące niesprawiedliwy balans tej postaci. Jak widać moja dopieszczona postać z full intem bije marne 90 obrażeń( na 120 lvl ) podczas gdy  bandyta na miernym poziomie 20 bije od 90 do 175 z tego co widziałem. Co tu więcej mówić?

 

screeny.rar

Edytowane przez FrOsT122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim skromnym zdaniem nie ma sensu zmieniać tej klasy.

Po 1.Ma być niedługo przywrócona stara paczka cod 200

A po 2.Bandyta wcale nie jest zbugowany.

Moim zdaniem w swojej wypowiedzi zacząłeś już troszkę koloryzować.

 

                                                                                                                                                          Pozdrawiam

Edytowane przez WaszFada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam, ale gram na tym serwerze ponad 30 godzin, i widzę jak jest.  Tymbardziej że gram codziennie po parę godzin i widzę rozgrorycznie innych graczy, jak obrażają postać Bandyty itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam to się widocznie mylisz.Ja zabójcą 22 lvl spokojnie ubijam bandytę 120 lvl ,a mało tego czasem nie tracąc nawet połowy hp.Poczekajmy na wypowiedzi innych ,bo robimy niepotrzebny spam w temacie ,co może się skończyć nie potrzebnym warnem dla mnie i dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ciekawe bo bez żadnego perku wzmacniającego obrażenia bandytata z maca bije po 108-120 w głowę (zależnie od wytrzymałości przeciwnika), a Twój amadeusz jeśli się nie mylę bije więcej. Tak w sumie to co chcesz mu znerfić respienie się? Obrażenia, które i tak nie są duże? Zanim oskarżysz, że jakaś klasa bije za dużo sprawdź czy przeciwnik nie zabił Cię na pułkownikach czy platynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

To ciekawe bo bez żadnego perku wzmacniającego obrażenia bandytata z maca bije po 108-120 w głowę (zależnie od wytrzymałości przeciwnika), a Twój amadeusz jeśli się nie mylę bije więcej.

Mylisz się, ja bije w ciało po 31, i w głowę po 90.  A jak admin gra postacią premium to nie oszukujmy się, jest i tak parę razy mocniejszy niż gracz z darmową klasą na tym samym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, FrOsT122 napisał:

 A jak admin gra postacią premium to nie oszukujmy się, jest i tak parę razy mocniejszy niż gracz z darmową klasą na tym samym poziomie

Mylisz się kolego sam wbiłem bandytą 160 lvl i dostałem się nim do topki.Klasami premium zacząłem się bawić dopiero po tym jak dostałem admina i szczerze?Idzie mi gorzej niż szło non-premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedy niby? Takie żarty to możesz na bok odłożyć. Nawet z platynkami, tytankami itd bije max 60 w ciało. Ja rozumiem że ak47 czy m4a1 może bić po 120 w głowę, ale jak mac10 czyli SMG bije po 170 to już coś nie wporządku jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...