Skocz do zawartości
Frost`

[ODRZUCONE]może ja v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Frost

Wiek: 16

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: jakieś niewielkie jest

Posiadasz mikrofon?: tak

Dlaczego własnie Ty?: Mam chęci, jestem miły, kulturalny(do pewnej granicy) i bezkonfliktowy. Na sieci dałem się poznać chyba z dobrej strony, do każdej rangi jaką posiadałem/posiadam bardzo się przykładam (potwierdzić to mogą moi podopieczni). Na ts'ie mogę w zasadzie przebywam praktycznie cały czas za wyjątkiem wtorku i czwartku. No i oczywiście potrafię się dogadać praktycznie z każdym, wiadomo są wyjątki.

Staż na sieci: od 2k14

Co wprowadzisz na naszego Ts? Trzeba coś wprowadzać? może ogarnę idola bo ostatnia edycja to nie najlepiej wyszła

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): na tsie nie

 

Edytowane przez Frost`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Tak jak w ostatnim podaniu na TAK. Bezkonfliktowy, często siedzi na TS i truje mi na każdy możliwy temat. Nada się na to stanowisko.  

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoba bezkonfliktowa, kolejne podanko, pomocna, można sobie porozmawiać z nim na różne tematy, ale uważam, że są osoby które bardziej się nadają na to stanowisko w tej rekrutacji. Powodzenia! :)

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z frostem jakis tam kontakt mialem, lecz w pewnym momencie sie urwal, wiec nie wiem jaki jest teraz, ale kiedys to byla spokojna, pozytywna i mila osoba. Jesli nic sie nie zmienilo oraz ma checi pomoc to zycze powodzenia w walce o te stanowisko. Oczywscie frost ma moje popracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Froscik nw jak to możliwe, ale ja Cię wgl nie widzę na ts. Może siedzisz na tych ukrytych i dlatego :S Ale mniejszaa o to.. Z tego co wiem to tam potrafisz zachować spokój w każdej sytuacji, która tego wymaga i nie tylko, kulturka jest, wszystko sponczi jak najbardziej, tylkooo.. Więcej siedz na tych takich widocznych kanałach XD

Małe tak, powodzonka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...