Skocz do zawartości
RYBSON

[ZAAKCEPTOWANE][ZAAKCEPTOWANE]Kolejna Próba Rybson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rybson

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Praktycznego prawie brak, dlatego też chce spróbować. :)

Posiadasz mikrofon?: Owszem

Dlaczego własnie Ty?: Pisze już kolejne bodajże 4 podanie z kolei. Od ostatniego czasu nic się nie zmieniło. Ciągle staram się pomagać nowym użytkownikom jeśli takowej pomocy potrzebują. Staram się nie wpadać w konflikty. Potrafię myśleć trzeźwo i dosyć dobrze (według mnie) radze sobie w trudnych sytuacjach. Bardzo zależy mi na tej funkcji i myślę, że w końcu dostane szansę sprawdzenia się. (kupiłem nawet dla tej funkcji w poprzedniej rekrutacji nowe mikro :D ) Z użytkownikami mam dobry kontakt, każdy raczej dobrze mnie kojarzy bo potrafię rozśmieszyć i dobrze pogadać. Nie będę wahać się zbanować dobrego kolegi jeśli złamie regulamin naszego komunikatora głosowego. Co do moich rang bo pewnie się do tego ktoś przyczepi... dobrze sobie z wszystkimi radze, do tego obowiązki które mam wykonuje będąc w międzyczasie aktywnym na ts'ie, więc nie sprawiła by mi ta funkcja większych problemów. Nie siedzę także na "jednym kanale" jak to większość pisała w poprzednich rekrutacjach. Więc jeśli macie jakieś dobre argumenty dla których miałbym nie objąć tej funkcji to z chęcią się z nimi zapoznam i jeśli będzie trzeba to postaram się poprawić moje "wady" do kolejnej rekrutacji. :)

Staż na sieci: Ponad rok

Co wprowadzisz na naszego Ts? Pomoc przy eventach. Pomoc użytkownikom oraz reszcie modków ts3.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Od momentu złożenia poprzedniego podania raz, za kulture jeśli dobrze pamiętam. (nie pamiętam na ile na pewno nie dłużej niż 5 min.)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szymon bardzo pracowity chłopak, bezkonfliktowy, aktywny oraz wszędzie go pełno :kappa: .

Pomimo tylu rang jestem na tak, ponieważ widać jego starania na to stanowisko od dłuższego czasu.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ryba Ryba, widzę kolejny raz próbujesz i widzę, że starasz się na każdej otrzymanej funkcji wykonując sumiennie swoją pracę, w tym przypadku pomino masy rang jakie posiadasz, będę na tak ponieważ widzę, że zależy Ci na tej randze. Co rekrutację widzę twoję podanie i od tamtych czasów nie zmieniło się nic oprócz tego, że nie gramy już prawie na jednym serwie :P

Edytowane przez PodajeHazloOkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem nastawiony NEUTRALNIE.  

Wiem jak bardzo Ci zależy na tej posadzie, starasz się, wszędzie Cię pełno, ale w ostatnim czasie trochę się na Tobie zawiodłem. Zdarzały się sytuację, w których Ty nie do końca  zachowywales się fair. 

14 godzin temu, RYBSON napisał:

 

 

Nie będę wahać się zbanować dobrego kolegi jeśli złamie regulamin naszego komunikatora.

Mam nadzieję, że jak dostaniesz tą swoją szansę, to te słowa faktycznie okażą się prawdziwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoba pomocna czasem ciebie poniesie, ale nie tak poważnie, kolejne podanko. Jesteś jednym z najbardziej aktywnych osób na ts wiec to mnie bardzo przekonuje na to aby na ciebie postawić w tej rekrutacji.

Powodzenia! :) 

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rybson to taki 2 ja jesli chodzi o podania (byc taka osoba jak ja to trzeba sie niezle postarac) caly czas sie stara i mysle ze nadszedl jego czas. Najlepsza weryfikacja czy sie sprawdzi w roli modka jest wlasnie danie mu tej szansy zeby sie wykazal lub nie. Z mojej strony tyle, a rybson ma moj glos poparcia.

Edytowane przez senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rybszon wspolpracowalem z tobą w dziale UBT bardzo dobrze sobie radzisz ze swoimi rangami służy pomocą także ma dystans do siebie co chyba każdy wie da się z nim pogadać oraz błyszczy swoją aktywnością także jestem na tak 

Powodzenia i 5 na fart ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy jest tylko człowiekiem, może mieć wahania nastroju i emocji, ważne że jednak będziesz znał umiar i będziesz w porządku wobec innych. Deklarujesz, że będziesz stanowczy i nie będzie u Ciebie pobłażania wobec znajomych. Kolejne podanie świadczy o tym, że jednak Ci zależy. Jestem na tak i powodzonka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...