Skocz do zawartości
Mikus

[ODRZUCONE]Powrót na stare śmieci

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mikus    

Wiek:19

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:byłem moderatorem TeamSpeaka więc doświadczenie posiadam :)

Posiadasz mikrofon?: Tak

Dlaczego właśnie Ty?: Większość osób mnie zna ale większość kojarzy mnie tylko z nazwy z której widzicie na co dzień na naszym komunikatorze. Jestem Mikołaj. Jak wyżej napisałem mam 19 lat i mieszkam w stolicy chytrej baby - Radom.
Na sieci Multi-Head jestem od 22 sierpnia 2013 roku. Udzielam się w czynny udział naszej sieci zarówno jak na forum jak i na naszym komunikatorze. Jestem osobą miłą kompetentną oraz pracowitą. Jak wiecie już powyżej bardzo lubię pomagać nowym osobom, które proszą o stworzenie kanału bądź dodaniu jej rangi na TeamSpeaku. Od dłuższego czasu organizuje różne zabawy na naszym TeamSpeaku. Staram się podkreślić że chciałbym dać przykład innym kandydatom iż mimo popełnionego kiedyś błędu można wszystko poprawić to co mi było narzucane. Oczywiście dodawanie rang oraz tworzenie kanałów zaliczam do podstawowych czynności które moderator powinien spełniać. Przede wszystkim chciałbym również zarazić innych użytkowników poczuciem humoru.

Staż na sieci: od 22 sierpnia 2013 roku

Co wprowadzisz na naszego Ts? Wprowadzę nowe konkursy które niedługo się odbędą oraz chce reaktywować starsze konkursy :)

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie byłem banowany

Edytowane przez Mikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, po ostatniej degradacji nigdy już nie powinieneś mieć tej rangi, Ty jesteś dobry ziomeczek jak nie masz rangi, jesteś wtedy najlepszy, nie masz żadnych problemów, a gdy dostaniesz już range to kozaczysz, cwaniaczysz, popadasz w humorki, idź w piiiizd, NIE

elo

 

a i nie jesteś godny zaufania, siema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK:

-Pomocny, nie odmawia pomocy (nawet bez moderatora starał się pomagać na tyle na ile mógł)

-Obeznany w "Modowaniu"

-Spoko osóbka

-Ogarnięty

Każdemu należy się druga szansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam do wyboru albo byc na tak albo na nie. Bycie neutralnym nie wchodzi w gre poniewaz tak nakazalo mi pismo swiete, a ze inni kandydaci sa aktualnie po prostu lepsi to musze byc przeciwny twojej kandydaturze na stanowisko moderatora ts3. Jak bedzie nastepna rekrutacja to bedziesz moim faworytem bo duzym plusem jest fakt ze czesto jestes na tsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kojarzę Cię z robienia konkursów na naszym komunikatorze głosowy i stoję między drzwiami a futryna bo nie wiem jaki jesteś do końca okazji z tobą porozmawiać nie miałem ale po przeczytaniu twojego podania widzę ze angażujesz się w życie sieci i jej serwerów zaryzykuję i dam Ci szanse bo widzę ze masz potencjał i chcesz pomagać w rozwobu ts.a 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...