Skocz do zawartości
Ripton

[ODRZUCONE]Znowu podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ripton

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:  Podstawy jak najbardziej.

Posiadasz mikrofon?:  Jest.

Dlaczego właśnie Ty?: Jestem bardzo aktywną osobą, starającą się nie wdawać w konflikty.

Regulamin znam i na pewno dam sobie radę z tą rangą jak i tymi co mam.

Zawsze służę pomocą dla osób które chcą rangę, opis lub kanał, pisząc do moderatorów.

Staż na sieci: Powoli drugi rok dochodzi.

Co wprowadzisz na naszego Ts? Pomoc w organizacji różnego typu konkursów itp.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Zdarzyło się za kulturę.

Edytowane przez Ripton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ripton na TS3 przesiaduje codziennie po kilka godzin, ciężko go wyprowadzić z równowagi, nie wdaje się w konflikty, każdego traktuje równo, nie ma gorszych, nie ma lepszych. Jestem na Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś pomocna osobą, kolejne podanko, także czasem ciebie poniesie. Jesteś jednym z najbardziej aktywnych osób na ts wiec jak u rybson to mnie też strasznie przekonuje na postawienie na ciebie.

Powodzenia! :) 

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś jednym z najbardziej aktywnych osób na naszym komunikatorze, jednak nie widzę ciebie w tej funkcji. Ostatnio zaniedbałeś swoje rangi i przy randzę moderatora TS'a zrobiłbyś to jeszcze bardziej. Widzę lepszych kandydatów na to stanowisko. Tak czy inaczej powodzenia klaksonku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z czajnikiem idzie sie dogadac, kontakt z nim jest na najwyzszym poziomie, oraz on sam nie popada w zadne konflikty. Jest to 2 osoba z ktora moglbym wspolpracowac, a wiec ripton ma moj glos poparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak rypton co nie wejdę na ts to Cię ciągle widać bardzo aktywny użytkownik z dystansem do siebie tak jak kolega wyżej ciężko go wyprowadzić z równowagi ? da się z nim porozmawiać no i jest poprostu takim ts.owym botem 24/7 oczywiście jestem na tak :D

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dystansik mega, aktywność to już wgl, no i dobry ziomson z niego (samtajms). No więc..  można powiedzieć, że na tak jestem xD

Powodzeniaaa!

Edytowane przez VEX`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...