Skocz do zawartości
aureox

[ODRZUCONE]Podanie aureox

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania

- Minimum roczny staż na forum  + 

- Posiadanie mikrofonu 

- minimum 150 postów na forum Jest ich w nadmiarze, ponad 800

- 16 lat / mutacja +

- aktywny udział w życiu forum oraz TS3 +

- brak konfliktów z wyższą Administracją +

- brak aktywnych ostrzeżeń na forum Moderator i warny? No chyba to jakiś żart :D

 

Dane

Nick: aureox

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak doświadczenia.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście

Dlaczego własnie Ty?: Myślę, że każdy raczej poznał mnie dość wystarczająco, aby mi zaufać i powierzyć range Moderatora Ts3. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę, jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. 

Staż na sieci: Rok i 3 miesiące

Co wprowadzisz na naszego Ts? : Nie będzie tutaj nic nadzwyczajnego, bo każdy raczej oferuję to samo. Pomoc przy organizacji wszystkich konkursów, szybką reakcję na zgłoszenia graczy, podejmowanie tych racjonalnych decyzji. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

@Maajkeel Skrzynka browarów już w drodze :kappa:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyznam, że początkowo negatywnie oceniałem Twoją osobę. Jak się później okazało byłem w błędzie, bo jesteś naprawdę pozytywną mordą. Posiadasz wysoką kulturę osobistą, jesteś aktywny na ts3 jak i forum oraz często zgłaszasz mi wszelakie problemy. TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brakuję Tobie dystansu do siebie lekkiego :kappa: . Poza tym jestem na tak, reszta rang na forum wskazuje na twoją pracowitość i zaangażowanie na sieci, także będziesz wywiązywał się z obowiązków wynikających z tej funkcji + warto wspomnieć o twojej aktywności na naszym komunikatorze. Powodzenia Ukasz i bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj jako jeden z moderatorow ts3 mam naprawde ciezki orzech do zgryzienia. Z jednej strony aureox jestes bardzo dobrym kandydatem na moda ts3 bo czesto przesiadujesz na nim oraz jestes pomocny na forum jak i na samym ts3, lecz jak widac posiadasz juz range moderatora forum i nie jestem pewien czy nie dac innym szansy aby sie wykazali...... Dam tutaj swoj skromny glos poparcia, poniewaz aureox to naprawde pomocna, pozytywna, mila i sumienna osoba a takich wlasnie osob potrzeba na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No aurolka jestem skłonny dać Ci szanse czasami ponosi Cię fantazja i brak Ci dystansu do siebie o czym zapewne doskonale wiesz bo nie raz wybuchales złością jak dla zwany leciały pociski :D ale także z tobą wspolpracowalem wywiązujesz się ze swoich obowiązków nie ma z tobą zadnich problemów a także nigdy nie odmówiles mi pomocy bądź pomagales jak czegoś nie wiedziałem także masz moje Tak 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...