Skocz do zawartości
.:lHlQlAl:.

[ODRZUCONE]Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:.:lHlQlAl:.

Wiek:20

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: 5/10 szybko się uczę 

Posiadasz mikrofon?: TAK

Dlaczego własnie Ty?: Ponieważ dużo siedzę na ts i jest ogrom dzieciaków co wpada na kanał i obraża i ucieka również  myślę że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko 

Staż na sieci: 18 Luty 2017

Co wprowadzisz na naszego Ts? będę na pewno próbował ulepszać go jak tylko będę móg i pomagać innym np z rangami i innymi rzeczami 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie nie byłem banowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. jakos nie widze cie na tsie, pomimo ze czesto zagladam na kanaly prywatne.
Po 2. Co to za problem ustawic sobie haslo aby takie "dzieciaki" nie wbijaly?
Po 3. Jak juz masz pisac takie cos to chociaz sie postaraj a nie pisz standardowego "chce uchronic tsa przed dzieciakami ktore trolluja"
Podsumowujac, dla mnie jestes osoba anonimowa, nigdy ciebie na tsie nie widzialem (to moja osobista opinia prosze o jej uszanowanie) oraz samo podanie jest jakos napisane tak aby bylo. Pokaz ze ci zalezy na tym stanowisku bo na ta chwile nie widze cie w roli moderatora ts3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś dla mnie całkowicie anonimowa osobą. Na ts na Ciebie nie zwróciłem uwagi, więc albo siedzisz gdzieś zakopany na którymŚ kanale albo po prostu Cie tam nie ma. 

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Jsteś zbyt anonimowy na naszym komunikatorze, a reszta powodów została podana wyżej. Popracuj trochę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz mi ale musze oddać negatywny głos na twoja kandydature ponieważ nie kojarzę Cię z ts.a kilka razy przewinęło mi się twoje imionko na ts.ie ale niestety to za mało popraw aktywność na ts i złóż podanie przy kolejnej rekrutacji a wtedy zobaczymy czy jestem wstanie dać ci głos pozytywny. Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy Cię nie widziałem na ts, a to znaczy, że nawet jak na nim jesteś, to nie integrujesz się z innymi użytkownikami. Są lepsi kandydaci w tej rekrutacji i podanie za bardzo mnie nie przekonuje, więc soreczkyyy, ale jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...