Skocz do zawartości
Tosia

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .: Tosia :.
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Jeśli chodzi o cs byłabym pierwszy raz Adminem, nigdy wcześniej nie miałam styczności z możliwością podjęcia się takiej funkcji. (gdzieś w końcu trzeba to doświadczenie zdobyć)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  Zaczęłam się zapoznawać z AMXX myślę, że dałabym radę "ogarnąć". Nie jest to takie trudne i skomplikowane jak myślałam. Więc takie 2-3/10
Staż w CS-sie: Około 4lata.
Steam / NonSteam: Posiadam Steam ale Cs mam NonSteam
Dlaczego Ty: Na serwerze bardzo często panuje chaos ze względu na brak kultury najczęściej u młodszych graczy, których emocje podczas gry biorą górę. Zamęt wprowadzają również cheaterzy, którzy uprzykrzają rozgrywkę uczciwym graczom, dlatego też na serwerze bywa mało osób, a jego aktywność jest niska. Chciałabym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze oraz na tyle ile się da ograniczyć grających na nim cheater'ów, zapewne polepszyłoby to renomę serwera oraz jego aktywność.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ponad 2h
Kontakt: Steam, Fb, Forum, GG
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/.%3A Tosia %3A./79.133.216.81:27015/

Edytowane przez Tosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 10.01.2018 o 21:15, Tosia napisał:

Steam / NonSteam: Posiadam Steam ale Cs mam NonSteam
 

Jak przyszły admin nie gra na steamie tylko na no steamie to od razu do odrzucenia.( chyba ze ja coś zle zrozumiałem hm?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, noisy ;v napisał:

Jak przyszły admin nie gra na steamie tylko na no steamie to od razu do odrzucenia.( chyba ze ja coś zle zrozumiałem hm?)

Chciałabym się odnieść do podania "Bartosz Jarosz", które zostało zaakceptowane mimo iż osoba nie posiadała cs 1.6 na steamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...