Skocz do zawartości
Meltor

[ZAMKNIĘTY]Propozycja w sprawie komendy

Rekomendowane odpowiedzi

Również to zauważyłem i poniekąd to wadzi, ale jeśli się gra to powinno się pamiętać, które questy robiliśmy. Można zawsze po zakończeniu questa zrobić, żeby był on na szaro, jako że jest on wykonany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, Meltor napisał:

po co masz pamietac jak grasz jak jestes skupiony na grze i nie jednemu sie zapomni co za questa a po czasie sam sie mylisz

Będąc zawodnikiem MMA też masz zapomnieć o planie na walkę ułożonego przez trenera, bo jesteś w klatce i masz bić jak popadnie? Napisałem, że raczej quest który robiłeś no to chyba logiczne, że go robiłeś bo zawsze coś świta jak gracz codziennie na serwerze, a na końcu dopisałem jakie może być rozwiązanie, za którym jestem jak najbardziej za. Żebyś od tego skupienia na cs'ie czasem się nie zapomniał, bo to też nie zdrowe. Też nie przesadzaj bo to tylko gra xD Skupiać to się można na fajnej dziewczynie z fajnym tyłkiem, a nie grze. 

@Meltor to niech staruszek nauczy się interpunkcji i zaczynania z dużej litery zdania XD 

Edytowane przez Masher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wracając do tematu widziałem takie Questy na innym serwerze  i tam załatwili to w ten sposób że Questy wykonane  były na Czerwono a  do wykonania na zielono. tu można w podobie czyli wykonane Ciemne nie wykonane Jasne (Np koloru szarego)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zostanie to zmienione ponieważ trzeba byłoby zrobić plugin od nowa a niestety nie jest to takie łatwe i nie ma pewności ze działałyby questy prawidłowo. Evo będzie miał czasu dużo, będzie można spróbować lecz nic nie obiecujemy. Na razie zostaje jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...