Skocz do zawartości
ogarnietyy

[ZAMKNIĘTY]Skarga na "Adminka" InvectiuS

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 12.01.2018 - 22:52:29 
Nick gracza: InvectiuS  @invek1233211
Dowody: AMX bans
Świadkowie: cały serwer + amxbans http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=39028
Uzasadnienie:  Dostałem Bana za uwaga " skan przed czasem " na mapie de_dust2_longb . To prawda skanowałem lecz zapraszam admina do zapoznania się z regulaminem serwera :)

Proszę o ukaranie admina.

Link do regulaminu:

 

Edytowane przez ogarnietyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To prawda skanowałeś i to nie powinno mieć miejsca ponieważ to było bardzo za wcześnie moim zdanie invek dobrze zrobił a w regulaminie  trzeba dopisać to żeby nie skanować tego miejsca 

+Grasz bardzo dziwnie ponieważ celownik ci bardzo dziwnie lata a gracze którzy siedzą na ts mówią że grasz na sofcie nie mam żadnych dowodów ale chciałbym żeby wyższa ranga od nas sprawdziła cię i to nie jest tylko moje zdanie a całego serwera na u @ jest tylko o tb notorycznie 

Edytowane przez .:lHlQlAl:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


36 minut temu, invek1233211 napisał:

Bana dostałeś słusznie dostałem deda od razu po rozpoczęciu rundy więc ??

Więc pokaż mi to w regulaminie.

Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337, cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate, de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min)

33 minuty temu, .:lHlQlAl:. napisał:

Invek dobrze zrobił a w regulaminie  trzeba dopisać to żeby nie skanować tego miejsca 

Mam nadzieję, że zartujecie. Mapa nie jest typowo do skanowania i dopóki nie ma tego w regulaminie nie macie prawa banować graczy za coś co nie jest wykroczeniem. 

Żaden z Was nie ma również prawa pisać własnych zasad serwera od tego jest regulamin którego macie sie trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


38 minut temu, .:lHlQlAl:. napisał:

całego serwera na u @ jest tylko o tb notorycznie 

Noo tutaj trochę wyolbrzymiasz :) Byłem chyba z 2-3h na serwie może więcej i Patholog grał i ani razu nie było skargi o tym, że "Dziwnie gra i celownik mu lata" A poza Tym nie siedzisz w głowie graczom żeby decydować o ich zdaniu na temat gry Pathologa :P Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro już wszytko wyjaśnione to temat zamykam.

Odniose sie do jeszcze do tych słów.

47 minut temu, .:lHlQlAl:. napisał:

Grasz bardzo dziwnie ponieważ celownik ci bardzo dziwnie lata a gracze którzy siedzą na ts mówią że grasz na sofcie

Gracz miał robione screeny: 

Jeśli miałby "softa" ss by to wykazały.

Skarga jak najbardziej słuszna, ban w.w niesłuszny.

@Ania ;) @Inte Tillgänglig Danke:* - informacyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...