Skocz do zawartości
BoskiAdas;P

[POZYTYWNE]Ban..

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BoskiAdas;P

Godzina, data zdarzenia: 13.01.2018 - 13:11:10

Mapa: de_dust2_2015

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 0 : 144605209

Nick admina, który dał bana: BlackDeath

Uzasadnienie: Pod czas gry na de_dust2_2015 dostałem bana za No-Recoil  na Serwerze Cod 45k Ip: 80.72.40.110:27027 .Gdy wchodziłem na respa ct dostałem bana i chodź ze grałem od 3h nikt nie widział tego ze niby mam No-Recila a BlackDeath siedział na specie z 1 mapę? Jeśli dostane jakieś dowody na to ze mam Cheats no to trudno a jeśli nie to Proszę o UB:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23minuta 56 sec Kolega wyskakuje z trupa czy jakoś tak przeskakuje przez bs'a przelatując go prawie wylądował nagle zaczął strzelać pociski idealnie leciały tam gdzie miał celownik nie było widać żadnego recoila
23minuta 59sec walczy na bsie wystrzelone naboje lecą prawie dokładnie oczywiście nie próbował ogarnąć recoila celownik płasko na gostku nie ma żadnych sladów recoila
24minuta 40 sec jest nad bs'em żeby długo sie nie rospisywać biega i strzela oczywiście recoila brak 
24minuta 45 sec próbuje zabić z boku jednak nie wtrafia w gościa jakieś 10-20strzałów na praktycznie nie rusza myszką pociski lecą idealnie w ściane odstęp od nich jest bardzo maly a recoil w p90 jak wiadomo leci do góry a u niego na non stop na wysokości celownika
24 minuta 54 sec jest na bs'ie B biegnie w strone respa ct zauważa gracza i zaczyna do niego strzelać jednocześnie go goniąc dołańcza sie do terrorysty kolega i zaczyna się strzelanina Adaś biega i strzela tak jak wczesniej napisałem recoila brak i zabija ich obu
dalej jest już koniec demka mapa się zmieniła i nie mogłem dalej nagrywać do tego demka pomyślałem ze to wystarczy i zobaczymy czy tak jest

możliwe że za bardzo się rozpisałem ale w sumie i tak tego dużo nie ma

(nie znam miejscówek na tej mapie więc nie mogłem tego dokładniej opisać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23:56 nie widzę by strzały leciały prosto z celownikiem -B

23:59 to samo co wyżej -B   

24:40-24:54 strzały lecą różnorodnie -B

@BlackDeath97 obejrzyj te demko na szybkości 1/4 nie widzę tu żadnych strzałów które lecą cały czas tak samo bądź z małymi przejściami  

@Bezzi                                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...