hitmaNCS:GO#6

[ZAMKNIĘTY]Skarga

Witam 

Chciałbym poruszyć temat administratora nie jakiego mati344 

Który rozdaje bany na prawo i na lewo. Nie sprawdza ban history ja jestem tego przykładem ponieważ w ciągu miesiąc dostałem 2x ssy Admin poprostu kieruję się własną empatią do innych graczy. Dawając mi bana dodawał teksty typu papa orientuj się (w sensie łap bana xd)

Poza tym obserwuje podejrzanych 1 rundę i odrazu daje ssy 

To jest moja prywatna opinia i mam prawo napisać tą skargę 

Poza tym proszę o wypowiedź innych adminów naszego świetnego serwera o wypowiedź 

P.s.

Nie wiem czy w dobrym miejscu to pisze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest mi bardzo przykro ale musze potwierdzić to co napisał Hitman , podobna sytuacja miała juz miejsce na mapie css_inferno gdzie to oskarżony (mati344) dał bana xKAPIx za to ze strzelił mu dziwna głowe , tak jak kolega przytoczył jedna runda na spect dała mu najwyraźniej powody do zrobienia ss'ów ...

To jest absurdalne żeby już druga osoba była ofiarą nie wiedzy Admina , mati344 chyba nie dorósł do podejmowania takich spontanicznych decyzji 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To tak 

Admin ma prawo dać ssy bodajże 3razy jednemu graczowi.

Tutaj jeśli chodzi o te ssy około godziny 12/13(nie jestem pewny) @Mati344 pisał mi, że dziwnie grasz,więc decyzja o banie wydaje mi się nie była gwałtowna, choć co prawda, jak wszedłem na serwer słyszałem, że dał ssy siedząc ledwo 1runde na spect.Co do innych banów, wtedy niebyłem na serwerze.

Jeśli wina spada po stronie admina, proponowałbym upomnienie/warn, Jest nowy jeśli chodzi o tą funkcję, każdy tutaj popełnia błedy(Sam miałem ich sporo napoczątku). 

@Mati344 a ty uważaj jak banujesz, ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Obserwowałem Cie już długi czas i w końcu postanowiłem Ci dać ss'y. :)

Co do bana xKAPIx przyznaje się, że dostal ss'y zbyt pochopnie.

Prosiłbym o łagodną kare.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Mati344
Błąd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@hitmaNCS:GO#6 , każdy admin ma prawo dać Ci ss'y czy nakręcic demko. To, że dostałes drugi raz to widać, jednak możesz dostać i trzeci i czwarty... w innym wypadku, po jednych screenach gracz odpalaliby coś na sofcie, admin miał tutaj pełne prawo do zrobienia ss. Czy @Mati344 obserwował 1 rundę , czy więcej  masz odpowiedź admina w jego poście. 

Jeżeli chciałeś napisać oficjalną skargę, to zapraszam do działu ze skargami, uzupełnionym wzorem i dowodami. 

Admin według mnie mógł zrobić SS i nie ma tu podstaw  by było inaczej, jednak z racji innych wypowiedzi administratorów czuję, że coś tu jest na rzeczy. Myślę, że z takimi kwestiami poczekamy do powrotu @SUNN. #ZW do 16.01 lub rozwikła to  np. @Malu

Pozdrawiam, 

Dennis Bergkamp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mati spędzaj więcej czasu na spec bo to nic przyjemnego wstawiać ssy i tracić czas jeśli ma się go mało. Kolejne pochopne decyzje nie obejdą się bez ostrzeżenia w dziale, tym razem tylko słowne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.