Skocz do zawartości
M3NTAL

[ZAAKCEPTOWANE]podanie ffa #1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: M3NTAL
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem kilka razy adminem. Więc coś o tym wiem.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: 6 lat
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty:  Chciałbym pomóc, bo jest mało adminów. I panować nad kultura i spokojem na serwerze. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tygodniu do 4-5h w weekendy ile dusza zapragnie :)
Kontakt: steam
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/M3NTAL/80.72.40.110:27026/

Co do GT, wiem, że mam mało godzin i jestem nowy, ale adminów nie macie za dużo i każda pomoc się przyda.

Edytowane przez M3NTAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak narazie najbardziej sensowne podanie.

Od kilku dni aktywny na serwerze kulturalny ogarnięty, zgłaszający swoje podejrzenia na u@ nie spamując lecz pisząc raz i czekając na decyzję admina.

Nie płaczę na każdego kto go zabije jeśli zgłasza to faktycznie osoby które kwalifikują się do sprawdzenia.

Po za tym dobry gracz .

Moje duże TAK na okres próbny tym bardziej że adminów aktywnych oprócz mnie skromnie mówiąc to nie widuje :(

Czekamy na wypowiedź kogoś z  wyższych sfer :)

Pozdrawiam Salen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciężka decyzja jeśli chodzi o Twoją kandydaturę ;) Masz mało godzin przegranych na serwerze, więc ciężko podjąć decyzję. Z tego co widzę część adminów jest do Ciebie przekonana, niestety wypowiedzi graczy się nie doczekałam.  Zróbmy tak, że dostaniesz admina na okres próbny wynoszący 2 tyg. W tym czasie jeśli nie będzie żadnych skarg i będziesz miał przegrane przynajmniej 7h tyg, to zostajesz. Jeśli podpadniesz lub nie wyrobisz wymaganych godzin, to wiadomo co wtedy ;) Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...