Skocz do zawartości
Chrystus ;D

[ZAMKNIĘTY]Skarga WaszFada

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:19.01.2018
Nick gracza:Chrystus ;D
Dowody:
Świadkowie:Oliwier
Uzasadnienie: Zmienia ciągle mapy, głosowanie na zmiane mapy bez odpowiedzi nie,zmiana mapy na jaką on uważa

Edytowane przez Chrystus ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.Zacznijmy od tego ,że po pierwsze za każdym razem na czacie pytam się czy gracze chcą vote czy zmiana mapy a nie na jaką zmiana a więc robie vote zmiana mapy czyli amx_vote "Mniejsza mapa?" "tak" "nie" i po tym gdy rezultat wyjdzie ,że zmiana to dodaje mapy które gracze proponują.Oczywiście vote robię tylko wtedy ,gdy jest mało osób na serwerze.Wydaje ci się ,że robie je ciągle?Sprawa wygląda następująco gramy sobie rats_2001 i jest 18 osób.Po tym jest zmiana na css_cache dajmy na to i zostaje 7-9 osób to robię to co napisałem wyżej.Dziękuje za uwagę i pozdrawiam,życzę miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gó**o prawda pierwsza byla mapa cahe a potem dales rats gdy ludzie wybrali cs_max na ratsie dales vote map jakos nikt nie pisal ze chce mniejsza dales 1-tak 2-tak wiec to jest calkowicie bez sensu skoro dajesz mapy takie jakie ty uwazasz a nie na takie jakie gracze zaglosowali

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam?Teraz jesteś już chamski kłamiesz w żywe oczy wstaw dowody i po drugie wylewasz żale na forum ,że ci bana za kulturę dałem i się próbujesz zemścić moim zdaniem ta rozmowa nie ma sensu. @Bezzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


0 ostrzeżeń? Cały czas binduje Ci na czacie że Na serwerze obwiązuje kultura a Ty nic z tego nie robisz.Ja próbuje z tobą prowadzić kulturalną dyskusję a ty wyjeżdżasz z tekstami

13 godzin temu, Chrystus ;D napisał:

typie to ty jestes

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Chrystus ;D napisał:

teraz ty mi powiedz jak mam dac dowod ze on zmienia ciagle mapy

 

Było myśleć o tym wcześniej. Jeśli od razu nie robiłeś ss ani nie masz demka to raczej nic z tego nie będzie. Nie będziemy wiecznie czekać i czytać twoich nie popartych dowodami słów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Chrystus ;D , jak piszesz skargę to dowody musza być. 

Jeśli je masz to je dołącz, jeśli nie to dalsza dysputa nie ma większego sensu. Po to są parametr jakie musisz określić by je uzupełnić , a skarga miała ręce i nogi, w razie braku jest tylko słowo przeciwko słowu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...