Skocz do zawartości
KaRaNy95

Problem. Pomocy !!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, apeluję dziś o pomoc w Cs:GO, a mianowicie... Od dłuższego podczas gry mam ogromne lagi i mnie "klatkuje". Po jakimś czasie rozgrywki cs zacina się a razem z nim komputer ( albo odwrotnie ), muszę wtedy go resetować. Mi się wydaje że sprzęt siada, chociaż parametry nie są złe, minusem jest to ze jest to laptop ze zintegrowaną kartą graficzną. Na początku myślałem że to wina internetu, ponieważ używam wi-fi, lecz gdy podpiąłem się bezpośrednio przez kabel do sieci, nie było żadnych zmian. Restartowałem router i nic. Przy ładowaniu cs'a ilość FPS to 120, podczas gry 30, czasem podskoczy do 50... Próbowałem w BIOS'ie wyciągnąć więcej z karty ale niestety jest z 1994 roku więc nie ma nawet takiej możliwości a obawiam się wgrywać nowego bo często wyłącza mi się laptop. Zmniejszyłem ustawienia grafiki prawie na najniższe i różnica była dosłownie minimalna. O płynnej grze mogę pomarzyć... Zrobiłem zrzuty ekranu wszystkiego, mam nadzieję że jest mi ktoś w stanie pomóc.

 

 

 

 

 

 Parametry systemu:

http://www40.zippyshare.com/v/Zq8XmrNx/file.html

 

 

 

 

 

Ilość FPS:

 

http://www8.zippyshare.com/v/NjJ1KmsP/file.html

 

 

 

 

 

Szybkość internetu: 54,0 Mb/s

 

Procesor: Intel® Core i5 CPU     M450  @ 2.40GHz  2.40GHz

 

Producent: Gateway  Model NV79C  

 

Całkowita ilość pamięci systemowej 4,00 GB pamięci RAM  

 

Typ systemu 64-bitowy system operacyjny  

 

Liczba rdzeni procesora 2 x 2.40 GHz

 

Całkowity rozmiar dysków twardych 298 GB  

 

Typ karty wideo Intel® HD Graphics   Całkowita dostępna pamięć grafiki 1754 MB         Dedykowana pamięć grafiki 128 MB         Dedykowana pamięć systemowa 0 MB        Współużytkowana pamięć systemowa 1626 MB   Rozdzielczość monitora podstawowego 1600x900   Wersja programu DirectX DirectX 10

 

 

 

 

 

Indeks Wydajności:

 

 

 

Procesor: 6,6

 

Pamięc (RAM): 5,9

 

Grafika:4,5

 

Grafika w grach:5,3

 

Podstawowy dysk twardy: 5,9

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spróbuj zmniejszyć ustawienia w cs na niskie (chyba że już to zrobiłeś), przeczyść komputer jakimś CCleanerem, ta zintegrowana karta jest słaba z mojego doświadczenia.. ;/ dlatego nie dziwie się że masz tak mało fps'ów co do tych fixów z klatkowaniem to możliwe że dysk Ci siada albo po prostu procesor już nie wyrabia 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Próbowałem wszystkiego. Nic nie pomaga. Obawiam się wgrywać nowego BIOSa a wiem że wyciągnę więcej z karty graficznej, lecz gdy mi padnie zasilanie, dopiero będzie problem.. Jest inne rozwiązanie ??? Może się ktoś konkretnie wypowiedzieć na ten temat ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mi się wydaje że sprzęt siada, chociaż parametry nie są złe, minusem jest to ze jest to laptop ze zintegrowaną kartą graficzną.

 

 

 

 

A mocno się grzeje ten laptop? Jeśli tak to najprostszym rozwiązaniem raczej będzie podstawka chłodząca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zintegrowana kupa 128 dedykowanej pamieci a reszta z dysku xD to ci zacina.. ogolna pamiec dostepna grafiki duzo ci nie pomoze bo karta zapisuje dane na dysku by pozniej je odczytac (ofc). Przy grach zwieksza to zurzycie procesora i jeszcze dysk musi miec dobra predkosc zapisu i odcztu by to ogarnac.

 

 

Poczytaj na necie o ile mozesz zwiekszyc pamiec karty graficznej, jak wydzielasz ja z dysku i jesli mozna to dodaj sobie jeszcze z 2GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...