Skocz do zawartości
Bezzi

Reklama forum na serwerach [Show must go on!]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry cześć i czołem wszystkim. Jeden z graczy napisał ostatnio bardzo fajną propozycję odnośnie reklamy forum na serwerach.

Chciałbym żeby administracja nie puściła tego w niepamięć dlatego robie "dubel" tematu i w zasadzie zapraszam do dyskusji co o tym myślicie. Dla mnie pomysł naprawdę jest warty świeczki, dbajmy o społeczność i ją poszerzejmy. Taki plugin nie zamieści serwera, a wgranie go to dosłownie chwila. Może to przynieść spore korzyści, przynajmniej tak myślę, ja sam grając ponad 2 lata temu na cod 200 trafiłem właśnie tutaj przez bota który reklamował forum. ;) 

Dodajcie to wszędzie jeśli Wam pasuje :P

@aquax @Malu @SUNN. 

Tylko nie warnujta, bo niby dubel xD

Pozdro 599 yo ✌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To już jest na serwerach. I na CS:GO #2 również to jest. Na czacie im pokazuje wiadomości z adv.ini, tam są info i o komendach i o forum. Tylko pewnie jak spamują wymianami itp. to tego nie zauważają. Można podkręcić częstotliwość ale wtedy mogą przegapić inne informacje.
Do tego raz na X czasu dostają powiadomienie na hud o hostnamie gdzie podany jest adres forum, serwer i IP serwera.

Chyba że im chodzi o coś innego, bo do reklamowania nie potrzebny jest bot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. Właśnie na HUD można zrobić tak aby sie pojawiało co jakiś czas 

Np. Tak jak na zaprzyjazionej sieci PR.

fdecdf5f17db43c7dd717954fa24a817-20160420152434_1.thumb.jpg.53646c23070b8047bc5e042907db2c2a.jpg.b026e819b4f355920c7559c28d2672b7.jpg

Ja albo ślepy albo nie wiem bo nie widziałem czegoś takiego xd

Edit @SUNN. Globalne sprawy tak pomyślałem żeby admini sie wypowiedzieli, ale to będzie lepsze miejsce tak jak mówisz :)

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 minut temu, Bezzi napisał:

Właśnie na HUD można zrobić tak aby sie pojawiało co jakiś czas 

 

18 minut temu, Bezzi napisał:

Ja albo ślepy albo nie wiem bo nie widziałem czegoś takiego xd

Nie mogłeś widzieć, bo nie mamy reklamy na hudzie (pisałem o reklamach na czacie). Trzeba było pisać od razu że Wam chodzi konkretnie o hud xd Jest to wykonalne tylko najlepiej byłoby dać takie info po śmierci a nie w trakcie rundy. Na go modach może by im nie przeszkadzało w grze ale gdzieniegdzie mogą się oburzyć.

PS. Tak w ogóle to przenoszę bo to się nijak tyczy adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No u nas tylko wyświetla się na czacie,  ustawiłam sobie binda że zapraszamy itd itd, bo nie każdy zauważy. Nie raz dostaję wiadomości jak się forum nazywa.

Np u Was wyświetla się xD chyba że to bind od admina xd

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Bezzi napisał:

ja sam grając ponad 2 lata temu na cod 200 trafiłem właśnie tutaj przez bota który reklamował forum. ;) 

wlasnie dlatego jestem na nie bo co jeśli trafi się nam taki kolejny @Bezzi ?! 

 

 

 

 

wczoraj pykałem troszkę na cod 200 i nie pokazywała się  tam taka informacja o forum na czacie  :)   co to tego zeby pokazywala sie na hud to tylko wtedy gdy kto już zginie bo w trakcie gry może  to troszkę irytować, tak jak napisał @SUNN. :) 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. ja tego jakoś nie widze chodzi mi o taka informacje jak ma PR co już pokazał bezzi ja sam dowiedziałem sie o forum po tym jak na czacie było multi head to wpisałem bo cały czas sie pytałem ludzi czy ten server ma forum i kazdy mowil mi że nie więc noo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...