Skocz do zawartości
kartofelek

[ZAMKNIĘTY]odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KartoFelek

Godzina i data: 23.01.2018 - 19:55:16

Mapa: |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| Multi-Head.pl [ ONLY DD2#2 ] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)

SteamID: 
STEAM_2:0:490354690

Uzasadnienie: Otóż admin [DS]Vix3n po tym jak powiedział do mnie ,,Felek frajerze uważaj co piszesz,, oraz ,,wole być do ch**a podobny być taka k***a jak ty,,  dał mi bana na 24h. [oczywiscie zdjęcia (mój cs nie obsługuje ss'ów) są załączone.]
To jest admin? On daje przykład? Co jest najlepsze? To on do mnie napisał ten pierwszy tekst jako pierwszy (ja wcześniej go nie obrażałem)  ;) 
Mam nadzieję że rada nadzorcza rozpatrzy pozytywnie mój wniosek ;p 
Pozdrawiam :3 

 

20180123_195550.jpg

20180123_195303.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat jest bardzo prosty.  Nie będę tolerować takich słów w stronę Mojej Kobiety zapewne każdy facet zareagowałby podobnie gdyby to ktoś jego Ukochaną obrażał. Owszem, może przesadziłem trochę ze słowami, mogłem dać po prostu bana.

Trudno, wyraziłem swoją opinie na temat własnie tego gracza.  Jestem pewny że dostanę za to ostrzeżenia lub degradację, ale przyjmę to na klate.

 

Dajcie pare minut jeszcze hltv pokażę jeżeli to na bana nie wystarczy...

Na hltv 15:20-16:20 - posłuchajcie sami, że ten gracz ..... również kultura nie błyszczy. 

 

20180123195233_1.jpg

HLTV-1801231938-de_dust2.dem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie napisałem ze to do ,,niej,, nie bezpośrednio, wiec nie mogłes dać mi bana, a tym bardziej nie miałes prawa mnie wyzywac, prowokowac i dawać mi bana na 1dzień ;))))
ps.sprawy osobiste zostawiaj poza serwerem ;)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak wgl, to co on wstawił to jest argument na mojego bana? na dobe?  ojjj chyba nie bardzo ;)  ;) 

Edytowane przez kartofelek
sorki za kolejne posty, dopiero sie dowiedziałem od dobrych ludzi że trzeba edytowac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


38 minut temu, Vix33nek! napisał:

Na hltv 15:20-16:20 - posłuchajcie sami, że ten gracz ..... również kultura nie błyszczy. 

 

możesz wyszukać wiele takich fragmentów, wiele właśnie z tej mapy, i wiele nie moich ;) a i tak poleciałem tylko ja ;) 
tzn nie tylko, ale inni dostają kicki a ja bana na 1 dzień, to jest różnica ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Vix33nek! Żaden powód nie jest wystarczający aby zniżać sie do poziomu gdzie jeden obraża drugiego. Przecież masz supporta, po co te dyskusje wystarczy ban jak widzisz obraze, po co ja to mówię jak to wiesz (a może nie) Osobiście jakbym był na serwerze i widział Twoje słowa to oberwałbyś banem. 

Opiekun i support admin prezentujący sieć. 

@Malu Ciebie też zaprosze do debaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi nie robię tutaj nic dla siebie, lecz dla sieci. To jest pierwsze moje wykroczenie po takich słowach nie wytrzymałem i tyle. Najwyżej zostane zdegradowany. Sorki ale płakać nie będe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...