Skocz do zawartości
TRANS4MATOR_[SKILLS].

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  TRANS4MATOR_[SKILLS].Jest to konto na którym przegrałem 7200+ minut [niestety hasło które doskonale znam nie działa],więc tym nickiem będzie EskEJeJ.       
Wiek:16 lat 2002r
Doświadczenie (w byciu adminem): Administratorem byłem dwukrotnie.Pierwszy raz tę że funkcje,pełniłem na serwerze only dd2 oraz na 4 maps [inf,nuke,dd2,train].Niestety oba serwery upadły z niewyjaśnionych mi przyczyn...
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Miałem 8/10 jak byłem adminem na wcześniejszych sieciach 
Staż w CS-sie:W Counter-Strike'a zaczynałem grać jak miałem 8 lat,swoją pierwszą rozgrywkę zacząłem od walki z botami na których grałem 2 lata.Następnie a dokładniej w 2012 roku przerzuciłem się na serwery na których gram,aż do teraz.A więc licząc łącznie gram już w cs'a 6 lat.
Steam / NonSteam: Steama posiadam,aczkolwiek cs'a mam w wersji non steam. 
Dlaczego Ty:Ja głównie,chciałbym zostać adminem z tego względu,iż cheaterzy nadal biegają po mapie,najczęściej w godzinach w których administracja jest nie dostępna.Wielokrotnie wchodząc na serwer słyszę wulgaryzmy,przeważnie u tych młodszych graczy nad którymi w żaden sposób nie da się zapanować.Podoba mi się ten serwer,lubię go bardzo i przede wszystkim dążę do tego by gracze czerpali pełną satysfakcję z rozrywki,bo tak naprawdę to w tym wszystkim jest najważniejsze CS:GO#3 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: przeważnie od minimum 2 do 6 maximum [2-6]
Kontakt:TS,DISCORD 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/TRANS4MATOR_[SKILLS]./79.133.216.81:27015/  na tym koncie już nie zagram,ponieważ hasło które wpisuje jest nie dobre[ostatnim dniem na którym grałem na tym koncie to 26.01.2018 tu jest konto na którym gram teraz https://www.gametracker.com/player/EskEJeJ./79.133.216.81:27015/

Edytowane przez TRANS4MATOR_[SKILLS].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek: +

Doświadczenie: +

AMXX: +

Staż: +

Steam: +/-

Mikro: +

Gracza widuje często na serwerze, bezkonfliktowy ale czasami emocje go ponoszą. Gracza bardzo często zgłaszają inni, ze względu np na utrudnianie gry poprzez rush co przekłada się na sympatie, czy gracz jest lubiany.

Jestem neutralna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...