Skocz do zawartości
Boryna

[ZAAKCEPTOWANE]podanie

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: Blade Killers | Boryna
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na wielu serwerach łącznie z tym cs go mod #8
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5-6/10
Staż w CS-sie: styknie 5 lat
Steam / NonSteam: Non steam
Dlaczego Ty: No cóż nie czarujmy się każdy ma szansę na admina. Uważam że nadaję się na admina ponieważ mam dobry kontakt z graczami na tym serwerze. Wszystkich kojarzę oraz szanuję tak jak szanuję siebie. Nie zawsze zapobiegnę cheaterom bo może mnie na serwie nie być ale dołoże wszelkich starań by zbanować każdego cheatera na ssy i zobaczyć czy ma jakieś haxy.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3/4h
Kontakt: https://www.facebook.com/oskar.misztal.52
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Blade Killers | Boryna/80.72.41.212:27330/

Myślę że nadam się na admina ale ostateczna decyzja należy do administracji.

Posiadam oczywiście mikrofon.

Edytowane przez Boryna
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie.

player_time.php?nameb64=QmxhZGUgS2lsbGVycyB8IEJvcnluYQ%3D%3D&host=80.72.41.212:27330&start=-1w

  • To jest dobre GT? 4 dni grania i wy jesteście na tak? Nie wiem czy grał wcześniej, czy nie, no ale po ostatnich 4 dniach, nie bardzo to wygląda.
  • Dobry kontakt z graczami? Nie wiem czy ty w ogóle masz kontakt, przecież ty (prawie w ogóle) nie rozmawiasz przez mikro/nie piszesz na czacie. Chyba, że jak ja jestem na serwerze to ty nic nie mówisz/nie piszesz.

Tak czy inaczej, jeśli dadzą Tobie ten okres próbny to powodzenia. :hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, Zombek :) napisał:

Ja jestem na nie.

player_time.php?nameb64=QmxhZGUgS2lsbGVycyB8IEJvcnluYQ%3D%3D&host=80.72.41.212:27330&start=-1w

  • To jest dobre GT? 4 dni grania i wy jesteście na tak? Nie wiem czy grał wcześniej, czy nie, no ale po ostatnich 4 dniach, nie bardzo to wygląda.
  • Dobry kontakt z graczami? Nie wiem czy ty w ogóle masz kontakt, przecież ty (prawie w ogóle) nie rozmawiasz przez mikro/nie piszesz na czacie. Chyba, że jak ja jestem na serwerze to ty nic nie mówisz/nie piszesz.

Tak czy inaczej, jeśli dadzą Tobie ten okres próbny to powodzenia. :hi:

 

 

Po 1 primo nie gram od 4 dni tylko od roku ale z przerwami więc nie oceniaj graczy których nie znasz

Po 2 primo mam dobry kontakt z graczami

Po 3 primo ultimo na tym serwerze miałem już admina ale zrobiłem prawie roczna przerwę i wszystkich graczy już znam widocznie oprócz ciebie 

Edytowane przez Boryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Boryna napisał:

Po 1 primo nie gram od 4 dni tylko od roku ale z przerwami więc nie oceniaj graczy których nie znas

Po 2 primo mam dobry kontakt z gracz 

Od roku? Powiedz mi pod jakim nickiem grałeś wcześniej. Ja też dosyć długo gram na tym serwerze i jakoś cię nie kojarzę :) Po przerwie tak samo (moim zdaniem) trzeba sobie zapracować na admina. Ty grając 4 dni po tej twojej przerwie grając 4 dni już składasz podanie, aha. 

Ty no ja nie wiem, czy masz dobry kontakt :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie mam szans na admina? Patrząc na twoje wyniki na tym serwerze to jestem znacznie lepszy, no ale co zrobić. Mnie np. nie interesuje, że ty grasz od roku, liczy się to co teraz robisz, a nie to co robiłeś ;) Na chwilę obecną nie zasługujesz na admina, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...