Skocz do zawartości
Marcin6

[POZYTYWNE]bozia po raz 30 LITOŚCI!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: bobek

Godzina, data zdarzenia: 20:00  25.01.2017

Mapa:inf

Link do screenów:  Nie zrobili mi screenow

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:43887536


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : bobek
[AMXBans] Reason : ' WH '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 43887536 '
[AMXBans] Your IP : ' 185.32.145.234 '
[AMXBans] ===============================================

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bobek1
2:48 No tu -/+B
3:18-3:28 Tu za często jechał wycelowany za modelami +B
3:50-3:55 -/+B
 

bobek2

08:14 Słychać strzały, ale ten celownik wycelowany w ścianę prosto na modele +B
08:20 +B
08:44 słychać kroczki, ale i tak jak się wychylał wiedział gdzie TT stoi +modelowo troche +B
10:03 Modelowo +B
 

bobek3

4:55-5:00 Modelowo +B

Tyle mi wystarczy, jak dla mnie WH na przycisk on/off.

Tu zostawię pewne demko z HLTV, @Xiaulin dzięki że wspomniałeś mi o tym co wczoraj na steam pisaliśmy i znalazłam je.  http://www112.zippyshare.com/v/hdS5YI2U/file.html

3:00-3:07 Przypadek że modelowo? +B
12:10 Po modelu, dodatku jeszcze się nie wychylili a już strzały poszły +B
12:20 Modelowo +B
12:31 Przypadek? Czy wiedziałeś że tam TT akurat będzie?
14:46 Już wycelowany w model
24:07-24:10 Fart? Nie sądzę +B
24:30-24:35 Wylecowany w prosto przeciwnika

 

 

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2:48 - wybiegam na banan wiec to normalne, ze celownik mam ustawiony od razu w pochylnie, jezeli w druzynie przeciwnej jest 11-12 graczy wybiegajacych z respa to trudno po nich celownikiem nie przejechac : O
3:18 - w ct zostalo nas z tego co pamietam tylko 2-3ech na cala bande tero i na dodatek znali nasze pozycje dlatego prefirowałem, nie rozumiem co w tym podejrzanego, znowu, ze celownikiem wjechalem przez sciane na model? a gdzie mialem sie patrzec w ziemie?
3:50-3:55 - jestem wcelowany w srodek, i rozumiem, ze tam gdzies 200m dalej był model tero i na niego najechałem celownikiem tak?+b

bobek2
8:14 - tak jak mówisz słychać strzały dlatego celownik trzymam od razu na banan, jak pewnie zauwazylas czesto celownik ustawiam z wyprzedzeniem, rozumiem, ze to tez zabronione i podejrzane
8:20 - jakbym mial wh to widzialbym szybciej przeciwika skradajacego sie przy scianie a zauwazylem go dopiero w momencie rzucania granatu(pusc sobie w zwolnionym tempie, widać model), -b
8:44 - jw. pusc w zwolnionym to zauwazysz, ze nie mam na nim celownika, po prostu wychylam ostroznie bo wiem, ze przeciwnik przed momentem plantowal bombe i właśnie przy bombie powinien sie znajdowac
10:03 - patrze żaluje, poźniej środek bo słychać strzały i o dziwo przeciwnik tam jest, a jak jest przeciwnik to jest tam również mój celownik, oczywiście ustawiony z wyprzedzeniem na środek(zabronione i podejrzane)

bobek3
4:55-5:00 - stara śpiewka, jak pewnie wiesz gala to ulubiona ciupa ctków dlatego mam celownik ustawiony kątowo już na schody ale przez ściany nie widze dlatego pierwszy przeciwnik wychylający na blisko był dla mnie zaskoczeniem, dalej robie zwykly prefire na schody(dzięki bogu, że tam nikogo nie było bo bym się w życiu z tego nie wytłumaczył)

Tyle gwoli wyjasnienia, mam nadzieje, ze wystarczy, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bobek1
2:48 -B nic dziwnego normalnie wychyla
3:18-3:28 -B
3:50-3:55 -B słychać strzał wychylił raz potem drugi się schował bo na usp z kałaszkiem to nie bardzo
 

bobek2

08:14 -B słychać kałaszka
08:20 +/-B ale tutaj nie jestem pewien co do drugiego fraga, może ma większą rozdziałkę i go widział, do pierwszego wychylił bo wiedział, że tam jest. (było słychać)
08:44  -B słychać kroczki można się go było tam spodziewać
10:03 +/-B, na 1/2  widać gościa niby, ale to musiałbyś mieć bardzo dobry refleks.
 

bobek3

4:55-5:00 pierwszy frag na +B, drugi normalnie sprawdza miejscówki. +/-B

Pamiętajmy, że godzinki w cs i znajomość mam też robi swoją robotę i przekłada się w dużym stopniu na grę. :)

@Bezzi @Ripton

 

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bobek1
2:48 -B
3:18-3:28 widział, że gracze wychylają to i on zaczął na nich wychylać -B
3:50-3:55 +/-B
 

bobek2
08:14 słychać strzały, więc się spodziewał tam graczy z TT -B
08:20 tutaj +/-B
08:44 słychać -B
10:03 +/-B
 

bobek3
4:55-5:00 słychać kroki -B

Dla mnie za mało na bana, czysto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bobek: 

23:12 niby wychodzi wcelowany, lecz przeważnie jak się wchodzi w galę sprawdza się schody +/-B

23:36 wątpię by z takiej odległości granat dosięgnął gracza idącego od B, cofnął i odrazu zabił +B

24:38 po modelu do swojego +/-B

bobek1:

0:35 -B

2:48 zwykłe skany -B

3:15 -B

3:56 -B

bobek2:

8:14 normalne wychylenie -B

8:19 lekko model widać ale +/-B

8:44 słychać kroki -B

10:03 +/-B, bh niema łatwo zrobić 2/3 takie skoki na samej spacji

bobek3:

4:55 pierwszy kill -B, wychylenie ze strzałami w gracza +/-B

Demko od lalci

3:07 wychyla sprawdzać gdzie jest w danym momencie CT, po czym go zabija, przedtem słyszał strzały -B

12:10 tak samo strzelał na demko Xiaulina, skanował ścianę gdzie TT tam często stoi, po prostu jeden wszedł mu pod celownik -B

12:20 słychać kroki, wiedział że się zbliża -B

12:33 widać było buta TT, ale +/-B

14:46 słychać kroki -B

24:07 no to było dziwne, niby słyszał jak zmieniał broń na bananie,mógł to być skan, ale prosto na model +B

24:30 24:30 zwykłe wyjście ze schodów, sprawdzał miejsce, gdzie często tam CT kampi -B

Za mało na bana, wręcz powiedziałbym że gra czysto.

 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...