Skocz do zawartości
VisTeR.'

Aktualizacja serwerów CS:GO Mod.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w tym temacie przedstawię wam zamiany jakie zauważycie po aktualizacji serwerów CS GO Mod. 

1. Po pierwsze będzie reset. Wszystko zostało zmienione więc nie ma możliwości by wasze skiny / statystyki zostały. 

2. Naprawiono błąd z wyrzucaniem graczy. Od teraz możecie do woli grać i nie będzie z tym żadnego problemu. 

3. Nowe modele broni. Dodatkowo zaimpletowaliśmy rękawiczki co jest całkowitą nowością na serwerze.

Poniżej przykładowy skin do noża wraz z rękawiczkami: 

 ss2.jpg

4. Dodano sklep w którym możecie wymieniać StatTrak.

ss3.jpg

Aktualnie wygląda to tak. Jednak nie musicie się o nic martwić. W najbliższym czasie zostanie dodane więcej możliwości.  

Aktualnie możecie wymieniać na to co jest pokazane wyżej + skrzynie.

ss4.jpg

UWAGA! Ceny podane wyżej są przykładowymi i zostaną one zmienione. 

5. Powróciła komenda  /cena wraz z jego zamiennikiem /podglad. 

ss5.jpg

Od teraz będziecie mogli sprawdzić cenę skina jak i jego wygląd. 

UWAGA! Komenda będzie dostępna za 1-2 dni jak całe menu będzie ukończone. 

6. Naprawiono komendy które prędzej nie działały. Przykład: /rangi.

7. Usunięto wnerwiający podgląd broni. Od teraz broń nie będzie się obracać i tym samym zasłaniać ekranu.

8. Drop na serwerze został zwiększony. Od teraz będziecie zdobywać więcej skinów.  

9. Ogólna oprawa graficzna serwera jak i jego funkcjonowanie. Postarałem się ograniczyć ilość informacji jaka jest wyświetlana do minimum, by nic nie przeszkadzało  w rozgrywce.

 

Na koniec podziękowania dla @aquax za męki które musiał ze mną przejść przy pracy nad tym serwerem. Rękawiczki przy broniach to jego zasługa ;)

Najważniejsze zamiany zostały opisane, resztę zobaczycie już na serwerze.  

To wszystko. Czekam na wasze zdanie na temat serwera, jak i błędów które mogły jakimś cudem nam uniknąć.  

 

 

 

 

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, VisTeR.' napisał:

7. Usunięto wnerwiający podgląd broni. Od teraz broń nie będzie się obracać i tym samym zasłaniać ekranu.

To robiłeś też Ty czy tylko @aquax? Bo ten patent się przyda też na inne serwery gdzie są/mają być kolorowe bronie. 

PS. Oficjalnie witam w gronie #roboleaquaxa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Ogonowy banan napisał:

Fajne fajne aktualizacje ^^ tylko już wiadomo dokładnie będzie ten reset żeby poinformować ludzi na serwerze że w tym dniu będzie reset? 

Wstępnie uzgadniałem z aquaxem że będzie to jutro w nocy. Jednak wszystko zależy od ilości czasu. 

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do rękawiczek naprawdę kozacka zmiana,uważam jednak że podgląd broni mógłby zostać a jeśli nie to przynajmniej przy nożach, bo biegając z nożem animacja chyba w niczym nie przeszkadza a bardzo fajnie wygląda :)

 

@aquax bylo by super :), lecz gdyby udało się dodać animacje pod danym przyciskiem fajnie by było gdyby jednak tak samo było przy nożach ponieważ na oglądanie skinow przy niektórych nożach  trzeba czekać dość długo 

Edytowane przez .::Konradekkkk::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Animacje na nożu są zostawione jak się nie myle. Co do pozostałych animacji chcemy by były na klawisz ale nie wiadomo czy uda się to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosiłbym aby na cs go mod 2  można było sobie po śmierci porozmawiać przez mikro z każdym a nie tylko tt z tt i ct z ct, oraz żebym po śmierci mógł obserwować przeciwną drużynę, tylko nie piszcie zaraz że będą sobie podpowiadać na ts czy coś takiego  bo znam pare serwerów cs go mod gdzie gra po 32 osoby i podgląd drużyny przeciwnej jest włączony i nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym miał prośbę żeby dodać na serwery że admin słyszy wszystkich po śmierci a nie tylko drużyne w której jest.

I moim zdaniem lepiej zrobić reset w sobote lub piątek bo wtedy najwięcej czasu mają ludzie ;) 

Edytowane przez Ogonowy banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie serwery zostały zaktualizowane z wyjątkiem CS GO #3. Powodem jest że będzie on przenoszony na nowy hosting, dlatego będę go stawiał od zera.   

Wszelkie problemy proszę pisać w tym temacie.

Jeżeli admini na danym serwerze życzą sobie jakiegoś danego pluginu, proszę pisać do mnie na Steam. 

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam tylko że w planach mamy jeszcze :

- dodać komendę /cena /wycena

- nowe rs-y

- informacje w menu o sklepie ST

- dodatki do sklepu ST

- rękawiczki dla kilku domyślnych broniii

- Zoptymalizowanie map na serwerze (teraz mapy typu de_overpass działają wszędzie )

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 godzin temu, Chudy`90 napisał:

Prosiłbym aby na cs go mod 2  można było sobie po śmierci porozmawiać przez mikro z każdym a nie tylko tt z tt i ct z ct, oraz żebym po śmierci mógł obserwować przeciwną drużynę, tylko nie piszcie zaraz że będą sobie podpowiadać na ts czy coś takiego  bo znam pare serwerów cs go mod gdzie gra po 32 osoby i podgląd drużyny przeciwnej jest włączony i nie ma żadnych problemów.

Jak dla mnie rozmowa po śmierci z drużyną przeciwną może być ale z podglądem na przeciwną drużyną to nie za bardzo są ludzie którzy nie będą podpowiadać ale wejdzie ci jakieś dziecko z kolegami jeszcze na swoim ts/skype itp  i jak mu udowodnisz, że sobie podpowiadają, jak by siedzieli na ts mh to jeszcze ale jak nie to mu nic nie udowodnisz.

18 godzin temu, Ogonowy banan napisał:

Ja bym miał prośbę żeby dodać na serwery że admin słyszy wszystkich po śmierci a nie tylko drużyne w której jest.

I moim zdaniem lepiej zrobić reset w sobote lub piątek bo wtedy najwięcej czasu mają ludzie ;) 

Powodzenia w ogarnianiu tego :) w jednej drużynie jednocześnie rozmawiają 3 osoby w drugiej 3 a ty już nie wiesz kto co mówi. Rozumiem że chcesz żeby to dodali by nie latać między drużynami itp ale tak jak pisałem wcześniej nie ogarniesz w 100% kto co powiedział i w której drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za dużo skrzynek leci co mapę 

5 case na 9 osób online trochę za dużo.  Da radę coś z tym zrobić? 

Jeśli chodzi o mikro + by był jakby po śmierci można było słychać wszystkich :)

@VisTeR.' a co z serwerem bo chciałeś to #6 :P

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, Kyou napisał:

Za dużo skrzynek leci co mapę 

5 case na 9 osób online trochę za dużo.  Da radę coś z tym zrobić? 

Jeśli chodzi o mikro + by był jakby po śmierci można było słychać wszystkich :)

Skrzyneczki moim zdaniem dropią bardzo dobrze. 
W sprawie mikro to tak jak napisał kolega wyżej,  nie ogarniesz pare osób naraz zwłaszcza jak będą ze sobą rozmawiać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Kyou napisał:

Za dużo skrzynek leci co mapę 

5 case na 9 osób online trochę za dużo.  Da radę coś z tym zrobić? 

Jeśli chodzi o mikro + by był jakby po śmierci można było słychać wszystkich :)

Jest to specjalnie ustawione. Jest zwiększony drop skrzyń co mapę,  jednak ilość broni do zrobienia kontraktu została zwiększona.  Dodatkowo szansa na rzadkie skiny jest niższa niż prędzej właśnie z tego względu. 

Jaki serwer? 

@Kyou gotowe. 

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Patryczek27 napisał:

Jak dla mnie rozmowa po śmierci z drużyną przeciwną może być ale z podglądem na przeciwną drużyną to nie za bardzo są ludzie którzy nie będą podpowiadać ale wejdzie ci jakieś dziecko z kolegami jeszcze na swoim ts/skype itp  i jak mu udowodnisz, że sobie podpowiadają, jak by siedzieli na ts mh to jeszcze ale jak nie to mu nic nie udowodnisz.

Powodzenia w ogarnianiu tego :) w jednej drużynie jednocześnie rozmawiają 3 osoby w drugiej 3 a ty już nie wiesz kto co mówi. Rozumiem że chcesz żeby to dodali by nie latać między drużynami itp ale tak jak pisałem wcześniej nie ogarniesz w 100% kto co powiedział i w której drużynie.

Nie chodzi gdzie kto chodzi tylko piszą ciągle że ktoś gada a ja nie słyszę ich jeśli jest przeciwny team to mam się sam przenosić co chwile żeby wiedzieć czy to robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wgrałem wszędzie nowe rs-y 

Co do włączania się menu zobaczymy czy coś da się zrobić. 

Co do mikra to może Vister coś tam poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przy czekaniu na mapę na #6(niewiem czy na innych jest to samo) z początkiem css_(nie zauważyłem problemu z mapami de_) na zmianę mapy trzeba czekać dość długo, da radę to przyspieszyć, albo zrobić zmianę mapy po rundzie a nie w trakcie? :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...