Skocz do zawartości
Malutka

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie na RFP

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamila :) 
Wiek: 16
Staż na forum: Nie cały rok.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Małe, ale myślę, że poradzę sobie z tą funkcją.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 9/10
Znajomość j.angielskiego [x/10]: 7/10 (na poziomie podstawowym :P)
Co nowego wprowadzisz?: FP jest prowadzony bardzo dobrze, nie trzeba niczego zmianiać. Liczę na to, że uda się zwiększyć zasięg postów. :) 
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Jest go wystarczająco dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Błąd interpunkcyjny się wkradł, ale to nic. 

Oczywiście jestem na tak osoba aktywna, która ma nieograniczony czas i chęci. Nie widzę żadnych przeciwwskazań aby objeła tę stanowisko. 

Powodzenia :)

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak. 

Ogólnie to Malutka bardzo miła osoba która ma poczucie humoru i dystans do siebie. Ma ostatnio zbyt dużo wolnego czasu a skoro Frostowi ostatnio posypała się ekipa (wybacz :x) to brać ją póki ma chęci. 

Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na tak! Miałem okazję nieraz z tobą rozmawiać i jesteś mega pozytywną osobą. Funkcja ta nie wymaga zbyt wiele, więc jak masz chęci to czemu nie :D . Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK:

+ staż

+ aktywność

+ ortografia 

Może ktoś w końcu postawi ten drętwy FP na nogi. Staram się zrozumieć po co w wymaganiach jest "znajomość języka angielskiego", ale nie potrafię.

 

 

Otóż na naszych serwerach nie grają tylko ludzie z Polski, a również z innych krajów i kiedy mają problem i piszą na fp to nie piszą po polsku ;) /Frost 

Edytowane przez Frost`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...