Skocz do zawartości
Maxi King

[POZYTYWNE]Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Maxi King

Godzina, data zdarzenia: 21:49 31,01,2018

Mapa: de_eldorado

STEAM_ID / IP: 

STEAM_0:1:13731609

Uzasadnienie: postawiłem sg w domku z trumną które nie blokowało przejścia przez domek ani nie biło na wąskie przejście obok zegara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Maxi King napisał:

jeśli nie dostarczy to proszę mi tu tylko nie pisać "ban minął" tylko uświadomić admina o błędzie 

Dostarczy, został już poinformowany o odwołaniu.

Prosimy zachować cierpliwość. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. przydałaby się chyba poprawka w pluginie /bansg ponieważ na ss'ie robionym przez plugin zniknają obiekty za które gracze są banowani

Edit: @RYBSON jeżeli będzie potrzebny inny ss dodam go jak tylko HLTV zostanie nagrane :D

de_eldorado0006.bmp

Edytowane przez PodajeHazloOkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Maxi King napisał:

no mimo wszystko co jest źle w tym sg? jak znamy mapę to wiemy, że jest schowane za ścianą więc nie blokuje żadnego przejścia.

 

Jeżeli sg faktycznie tam stało to jest ono złe. Jako stary gracz coda 200 powinieneś wiedzieć, że po stronie ct działko można stawiać jedynie przy wejściu do wieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Zakaz stawiania sentry guna oraz działka reapera, które uniemożliwia wyprowadzenie hostów, podłożenie paki, bądź rozbrojenie paki. Dotyczy także stawiania sg bezpośrednio przed bsem (nawet jeżeli na mapie są dwa bsy). Dotyczy to także małych map!(ban 30 min) ~ (nie dotyczy fy_snow, środka map de_westwood, de_westwood_big)"

 

przejdziesz bez problemu wąskim przejściem obok zegara i jako stary gracz i długoletni admin zawsze tam stawiałem bo nie łamię pkt regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...