Skocz do zawartości
nOisyyy ;v

[ODRZUCONE]Podanie noisy ;v

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz

Wiek: 16 w lipcu obchodze 17

Staż na forum: Już miesiąc jest.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem już redaktorem i wiem coś już na ten temat.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 6/7 nie jestem robotem :)

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Od 4 do 5 godzin.

Napisz coś o sobie: Witajcie drodzy użytkownicy i Bezzi ;) Posiadam boskie imię jakim jest Łukasz, pochodzę z Suwałek ale po feriach będę mieszkał w Jastrzębiu. Interesuję się ogólnie sportem tzn piłką nożną i wiekszość swojego czasu przebywam na forum jak i na boisku.

Jak napisałem staż mam może mały ale każdy tu tak zaczynał jak ja i nadrobi się braki :)

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

J=Ja

P= Przykład.

                                   J:

                 Witaj możemy zaczynać?

                                  P:

                          Witaj, oczywiście!

                                J:

               Może na początku opowiedz nam o sobie.

                             P: Posiadam boskie imię jakim jest Łukasz, pochodzę z Suwałek ale po feriach będę mieszkał w Jastrzębiu. Interesuję się ogólnie sportem tzn piłką nożną i wiekszość swojego czasu przebywam na forum jak i na boisku.

                               J:

                  Interesujące, grasz w piłkę nożną ćwiczysz może w klubie sportowym?

                                P:

                    Tak, oczywiście ćwiczyłem w klubie ale jak wspomniałem przeprowadzam się i musiałem się rozstać z klubem jak i drużyną :(

                               J: 

                   Troszkę przykra sytuacja, jak trafiłeś na sieć? 

                              P: 

                 Myślę że jak większość przez reklamy bądź znajomych.

                               J: 

               Dziękuje za wywiad  i życzę samych sukcesów.

                                P: 

                 Równieź dziękuje, powodzenia.

Ps wywiad wymyśliłem teraz i mam nadzieję że to na chwilę obecną wystarczy.

Pozdrawiam.

@Bezzi Sam jesteś redaktorem i wiesz że inaczej jest jak piszesz z daną osobą a jak piszesz sam ze sobą.

Maaajkel ja przebywam tylko na forum, nie gram na serwerach bo mi to nie potrzebne.

Żeby zostać tu redaktorem trzeba grać na tych serwerach? :)

Edytowane przez noisy ;v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To lecimy.

3 minuty temu, noisy ;v napisał:

 Posiadam boskie imię jakim jest Łukasz, pochodzę z Suwałek

Suwałk* 

4 minuty temu, noisy ;v napisał:

 pochodzę z Suwałek ale

 Interesuję się ogólnie sportem tzn piłką nożną i wiekszość swojego czasu przebywam na forum jak i na boisku.

Jak napisałem staż mam może mały ale każdy tu tak zaczynał jak ja i nadrobi się braki

  Łukasz, pochodzę z Suwałek ale po

Interesuję się ogólnie sportem tzn piłką nożną

                    Tak, oczywiście ćwiczyłem w klubie ale jak wspomniałem przeprowadzam się i musiałem 

Więcej nie trzeba wyciągać. Wywiad na bardzo słabym poziomie. Interpunkcja leży i kwiczy, same słowa są sklejone na odpierdziel, niestety (stety). Nie widzę Cię na tym stanowisku.

9 minut temu, noisy ;v napisał:

Napisz coś o sobie: Witajcie drodzy użytkownicy i Bezzi ;).

To akurat mnie rozbawiło na plus, piona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Imię to Ty faktycznie masz bardzo ładne, ale nic więcej w twoim podaniu mnie nie przekonało. Taki wywiad to każdy potrafi napisać.Na dodatek nic o Tobie nie wiem, jesteś dla mnie po prostu anonimowy. Daj się bardziej zapoznać na forum, popracuj nad lepszymi pracami i spróbuj ponownie. 

 

 

Nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A Ty to kto? Daj się poznać użytkownikom forum, może zrób z kimś wywiad taki porządny i pokaż go nam... Jak na tę chwilę jestem na nie, popracuj poćwicz i za miesiąc może dwa złóż podanie. 

Edytowane przez Frost`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie za wcześnie na podanie, ale cieszę się, że masz chęci :D Praca nie jest wysokich lotów, ale jeśli nadrobisz braki i dasz się lepiej poznać to będę na tak. Niestety na ten moment podanie mnie nie przekonało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słaby ten wywiad, napisany na szybko do podania, a także Twoja interpunkcja leży. Jesteś dla mnie zbyt anonimową osobą. Daj się bardziej poznać na forum, udzielaj się, pokaż, że Ci zależy i złóż podanie za jakiś czas. Na tę chwilę jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za wcześnie to podanie. Ortografia i interpunkcja leży, a o długości wywiadu nie wspomnę. Troszeczkę zbyt anonimowy jesteś również, także jestem na nie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak moi poprzednicy Jestem na Nie.
-Kim jesteś w ogóle? 
-- minimum 100 sensownych postów na forum - brak w Twoim przypadku.
A wywiad sam w sobie pokazuje ,że poniższe pkt. nie są Twoją mocną stroną.
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na udzielanie się jedynie na forum jesteś na tą chwilę zbyt anonimową osobą i zbyt wiele Cię nie widać.

 Wywiad... Hmm... Trudno to nazwać wywiadem jeżeli chcesz zapunktować postaraj się bardziej i nie rób wywiadu ze sobą na zasadzie "byle coś było".

Na tą chwilę odrzucam podanie. Zapraszam w następnym terminie gdzie zmienisz swoją aktywność na forum jak i zrobisz jakąś dobrą pracę :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...