Skocz do zawartości
Psycholog banan

dodanie nowego punktu do regulaminu cs:go mod #1-9

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest dodanie do regulaminu punktu który zabrania nabijania kluczy przez podkładanie i rozbrajanie paki i co chwile zmieniania mapy i na ile czas moim zdaniem 1 dzień wystarczy ale od was też to zależy czekam naa waszą propozycje na jaki czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem tutaj 1 rzeczy. Mówisz o nabijaniu kluczy przy 3/4-ech osobach na serwerze, czy przy 10+? Jeśli te pierwsze to podchodzi to pod nabijanie misji. Jeśli o drugie to raczej odpada, bo każdy może zapytać cza da mu pakę, lub czy może zdefować, i z tym drugim -> zmiana mapy przez rtv czy przez admina? Jeśli rtv to 3/4 serwera musi napisać rtv na say, więc jeśli niechcą mapy to piszą i tyle, jeśli przez admina to jest to nad używanie funkcji i admini ponoszą za to konsekwencje. Możesz wytłumaczyć dokładniej o co chodzi, jeśli nie o to co napisałem wyżej?

 

@Ogonowy banan Takie coś też podchodzi pod nabijanie misji,za to ban od 12h

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi mi że jest jedna osoba na serwerze i cały czas podkłada pakę i zdobywa kluczę i rtv możnaa co 10 min wpisywać jeśli sam jest na serwerze.
@Kyou Dlatego chce żeby to dodali do regulaminu bo tego nie było i pisałem do sunna i mówił że 1 dzień więc dlatego daje to do propozycji.

Edytowane przez Ogonowy banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwólcie iż napisze parę słów od sobie, mimo iż nie gram na serwerach 1.6.

A więc tak, co do rtv. Rozumiem @Ogonowy banan

Właściciel/technik może tak skonfigurować rtv, aby uniemożliwić zmiany mapy tylko jednemu graczowi. 

Także zamiast jednej osoby można zrobić tak, aby rtv zaczęło działać w tedy gdy znajdują się na serwerze min 2,3,4 osoby. 

A co do planowania i kluczy. 

To moim zdaniem samotny gracz który czeka na innych musi coś robić na mapie, przecież nie będzie grzecznie czekał na respie. A to, że jest sam i planując pake drop przy tym klucze nie można nazwać tego nabijanie statystyk, czy dropienie kluczy. 

Statystyki, jak i drop można zapewne też wyłączyć dla jednego gracza, ale czy to poprawi aktywność na serwerze? Moim zdaniem nie. 

Dodawanie punktu do regulaminu jest zbędne. 

Wystarczy sama konfiguracja pluginów tak aby uniemożliwić nabijanie, czy drop statystyk, nie trzeba od razu banowac ludzi, bo serwer możne na tym stracić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja wiem jak to wyglada ze strony gracza i takie zachowania można traktować na równi z nabijaniem misji z kolegami (12h). Rtv faktycznie można wyłączyć, co do dropa to grubsza sprawa i więcej zachodu. 

12h bana zdecydowanie wystarczy. Jak już poruszamy zmiany regulaminu. Dodajcie w każdym regulaminie pkt z UBT. 

- Bany z powodem "VAC" są traktowane na naszej sieci banem permanentnym.

Ja wiem, że wy wiecie i ja wiem i oni wiedzą. Jednakże tego punktu nie ma na serwerach gdzie jego miejsce. 

Edit. 4.03

@Malu niektóre zostały pozmieniane, jednakże nie wszystkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...