Skocz do zawartości
kass26

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie na Admina: K A S S

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: K A S S
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem 7 lat temu przez rok do czasu aż skończyłem grać w cs, grałem na cod modach typu 2000 lvl nie mogę ukryć że byłem lubiany lecz to było bardzo dawno
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Szczerze z 3/10 naprawdę dawno się tym nie zajmowałem. Wszystkiego jesteśmy w stanie się nauczyć jeśli chcemy a ja chce pomóc :)
Staż w CS-sie: około 4 lat 
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: Na serwerze brakuje adminów, ciągłe krzyki 10 latków w mikrofon lub gracze uprzykrzający grę na am'ie. Chce tylko pomóc innym aby lepiej się grało jak i również aby mi się przyjemniej grało nie rajcuje mnie władza.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-8 godzin 
Kontakt: https://www.facebook.com/dawid.kass 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/K A S S/80.72.34.124:27034/

Edytowane przez kass26
Zakupiłem Steam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Większość wymagań spełniasz więc nie jest źle,  lecz minusem jest brak  Steam. Jeśli go kupisz, tak jak pisałeś wyżej w podaniu, to będę na TAK. Oczywiście z okresem próbnym 2 tygodni. 

Edytowane przez SoBeRiuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek +

Amx +

Aktywność +

Godzinki +

Komunikatywny +

Zgłasza na u@ +

Steam +/-

Jestem na tak, oczywiście z okresem próbnym 2 tyg. tylko że dopiero wtedy gdy kupisz cs 1.6 na steam, tak jak sam obiecałeś w podaniu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

* +Wiek

* Amx szybko się nauczysz

* + Aktywność 

* +Steam

* + Chęć do pomocy 

Ogólnie rzecz biorąc jestem za dwu tygodniowym okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymagania spełniasz, AMXX wiadomo jest do przypomnienia. Steam jest tak jak obiecałeś, więc przyjmuję Cię na okres próbny, który będzie trwał 2 tygodnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...