Skocz do zawartości
PodajeHazloOkon

[ZAMKNIĘTY]Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Admirał Klasa jak na non premium za mocna, posiada 1/20 z każdej broni, bodajże 2 apteczki i do tego 1/3 z AWP, byłbym za tym aby zabrać jej 1/20 z każdej broni i jedną apteczkę

2. Zabójca posiada za dużo "bonusów" w porównaniu do innych premek, jest zbyt mocna, AutoBH, 1/6 na krytyka, 1/20 na wyrzucenie broni, regeneracja 10HP co 2 sekundy, ciche kroki i 1/3 z HE, proponowałbym zabranie mu szansy na wyrzucenie broni i AutoBH

3. Sanitariusz proponowałbym zabrać mu jedną apteczkę, ponieważ po uruchomieniu wszystkich 4 nikt nie ma z nim jakichkolwiek szans przy jego 1/12 z Famasa

4. Szeregowiec klasa non premium ma 2 apteczki i szybkostrzelnego Mac10 z którego ma 1/15 proponowałbym zmienić 1/15 na 1/20, ponieważ bardzo często ono wchodzi

5. Speedhacker według opisu powinien mieć tylko nóż ale posiada również pistolet

6. Strzelec Wsparcia proponowałbym dać mu stałą niewidkę nie zależną od inta bo jest praktycznie widoczny a nie ma nic oprócz tej niewidki

7. Szturmowiec proponowałbym dodać mu +8-10 dmg z P90 i AK47 i zrobić go klasą premium 

8. Amadeusz gracze czasami skarżą mi się, że przy full inta przelicznik dodaje im mało dmg, proponowałbym ustalić mu stałe +15 dmg

Prosiłbym, aby wypowiedział się każdy z adminów oraz gracze ;)  @WaszFada @Frost` @FunnyPuma @Allah_Akbar

@Gustaw dobrze powiedziane grałeś, teraz nie grasz ;) @bobeczek636 wypowiadaj się obiektywnie, a nie subiektywnie ze względu, że grasz zabójcą, porównaj Zabójcę i jego bonusy do innych premek i popatrz na ilość nerfów dokonanych na innych premkach takich jak np. Zabranie CyberSuite 1/15 kiedy gracze mieli już prawie 100 lvl ;) 

Edytowane przez PodajeHazloOkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Zgodzę się z tym, że admirał jest za dobry jak na non premium, ja bym mu zabrał jedną apteczkę i zabrał jedną broń (AWP albo AK), ewentualnie zrobić tak jak kolega wyżej proponuje

2. Zabójca... Fakt jest to klasa jedna z lepszych premek tak naprawdę, więc zabrać jej 1/20 na wyrzucenie i 1/4 z HE dać, AutoBH ja bym zostawił, to nie jest jakieś duże ułatwienie w grze, tylko dodatek do gry;)

3. Sanitariusz... Można zabrać tę jedną apteczkę

4. Tutaj pozostanę neutralny

5. Zabrać pistolet albo edytować opis klasy

6. Stała niewidka podczas kucania jest dobrym pomysłem, tym bardziej, że bez perku to tą klasą ciężko raczej idzie grać

7. Zgodzę się... Klasa z eliminatorem nie powinna się znajdować w non premium. Do zmiany jak najbardziej

8. Ja bym ustawił stałe +10/15 albo zwiększyć trochę ten przelicznik dmg i powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem to 1/x z broni że wszystkich klas i parków ma być powoli usuwane, wcześniej tego nie było i było dobrze co do szturmowca, to wręcz przeciwnie dał bym mu ogranicznik rozrzutu około 60%. Co do admirała zgadzam się jest za mocny. Zabójca; moim zdanie jest okej,  jesteś pierwszą osobą która narzeka na tę klasę. Sanitariusz powinien mieć zabrane to 1/12 i dodane coś innego np stałe +15 i 1/x na wskrzeszenie po zabójstwie. Speedhacker dodać po prostu do opisu o tym że ma pistolet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem jak grałem/gram z admirałem nigdy nie było problemów, tak samo jak i z szeregowcem ;)  Szturmowiec-- zmiana bez sensu

@PodajeHazloOkon kolego to czy gram aktualnie nie Twój inters ;) a po 2 Klasy nonpremium powinny mieć szanse zabić klasy premium :) Dobrze wiecie że wy jako admini macie klasy takie jak Kapitan czy Stalker ;)  Admirał jest dobrą klasą która zmian nie potrzebuje, Szturmowiec tak samo, od zawsze te klasy były i nigdy nie było z tym problemu tylko nagle teraz coś wam się nie podoba ;)  Z Sanitariuszem było robione i teraz już nie trzeba ;) Jedyna zmiana którą napisałeś i z którą się zgodzę to Strzelec Wsparcia ;)

Edytowane przez Gustaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Co do admirała zgodzę się zabrałbym mu chociaż te 1/20, apteczka od biedy może zostać 
2.Zabójca w sumie się zgadzam
3.Zgodzę się, ale tylko przy dodaniu mu 2 broni np. galila 3 apteczki, ale w zamian galil 
4.Neutral
5.Tak samo bez różnicy czy będzie miał tego glocka lub usp
6. Nikt nim nie gra bo na starcie jest całkowicie widoczny co mija się z celem
7. Zgodzę się i z @PodajeHazloOkon i z @Frost` wybrać jedną z opcji albo ogranicznik i non premium albo większe dmg i jako premke go dać
8 Zgadzam się co do Amadeusza ma za mały przelicznik inta do obrażeń albo zmienić go na większy albo dać stałe dmg

Dodałbym jeszcze +10 dmg z p90 dla Stalkera obecnie w kapitana stalker z p90 bije po 9-15 w ciało, a nawet saper na nonpremium ma większe dmg z p90

@bobeczek636 dziwne, że nie chcesz osłabiania zabójcy ciekawe jaką klasą grasz? ;)

Edytowane przez Allah_Akbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do Admirała myślę że nakłada się 1/3 z awp do tej 1/20 dlatego tak koksi. Mysle ze jak by to poprawić było  by oK. . Po za tym zmniejszyć siłę leczenia apteczek.

Nr. 2 zabójca klasa premium. . Tak na prawdę ciche kroki i 4min robią swoje   nic więcej mu nie trzeba do szczęścia regeneracją hp.jest dodatkowym atutem  autoby nic nie daje. Wyrzucenie broni tez takie o . Krytyk jak wejdzie to coś tam daje. Ogólnie uważam ze jeśli chce ktoś go osłabić to minę zabrać 

Nr 3. Wystarczy ustawić totale leczace na mniejszą ilość i wystarczy ewentalnie apteczkę zA brać.  1/12 wiele nie daje /(wiadomo jak z fA masa wchodzi ). 

Nr 4. Tu się zgadzam wogole zabrać 1/na ileś i będzie ok. 

Nr5. Myślę że ten pistolet mało daje to klasa która musi trafić z noża.  Na pełnym biegu ciężko z pistoletu celować i jeszcze oddać kilka celnych strzałów żeby zabic. Dobre jest tylko gdy ktoś kampi. ZostAWilk bym bez zmian.

Nr 6  jak zrobisz mu full niewidke i bd miał trochę kondy to bd jak ninja z bronią. Była by masakra. Na kucaka zostawić bez zmian. 

Nr 7.  Od zawsze był no premium i było git bez zmian. Jak dasz mi +10  i jako premki bd za slaby do innych.

Nr 8 . A Mateusz ma mp5 z którego dobrze siada i tp ale jeszcze trzeba dać coś w inte. Nie wystarczy dać mu 30 w inte i bic po nogach.. tez bez zmian bym zostawił...

 

Podsumowując można parę rzeczy zmienić chodz niekoniecznie. Każda klasa ma coś w sobie i z parkiem potrafi karać o ile trafi w dobre rece. Zawsze tak będzie ze komuś coś nie będzie pasowalo, bo jeden ma wiecej sz częścią drugi mniej.. 

Mam nadzieje ze w miare sxybko albo.Aquax albo OP. Zajmą się codem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na moje premium to premium.. Bez sensu jest oslabiac , bo za cos się placi.. Chodzi mi tu tylko o tego zabojce. Jeśli go osłabicie to ludzie nie będą kupować, bo będzie to klasa na poziomie zwyklej klasy. CO do reszty nie wypowiadam się ALE nadmienię ze klasa Elektryk kiedyś miała 3 blyskawice teraz ma 1. Proponuje przywrocic tak jak było a jak już tak boli ze będzie za mocny to zabrać krowe i dac cos co posiada mniej naboji w magazynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sanitariusz po resecie już raczej będzie zmieniony chodzi o zabranie jednej apteczki bądź zmniejszenie leczenia z nich. Reszta na tę chwilę pozostanie taka jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...