Skocz do zawartości
Verba Veritatis

[ODRZUCONE]Rekrutacja Verba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Verba_@Veritatis

Wiek:Prawie 14, lecz proszę nie odrzucać mnie już na starcie, przeczytajcie całe podanie.

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem administratorem na paru serwerach typu JB, pare razy classic dd2 oraz CSGO mod.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Nie wiem ile w skali znaczy komendy średnio zaawanasowane (podstawowe oczywiście znam na pamięć, na reszte mam bindy)

Staż w CS-sie:Około 7 lat

Steam / NonSteam: Obecnie nonstem przez VAC'a na poprzednim koncie na steamie.

Dlaczego Ty: Zaczne od krótkiego przedstawienia się. Na imię mam Kuba, mam 14 lat, interesuje się komputerami (tzn składaniem komputerów, programowaniem itd), oraz gram w piłkę nożną.W counter strike gram ponad przeciętnie (oczywiście nie wywyższając się), a dowodem na to jest 6 lvl na faceit oraz duża ilość screenów na #8 (pozdrawiam florka). Oczywiście z powodu mojego wieku byłbym tylko dopełnieniem administracji, pomagałbym głównym administratorom.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-5-6 w tygodniu w weekend do 10.

Kontakt: Steam,Fb,Skype,Ts

Link do GameTracker'a: Nie mam jeszcze 30 godzin z powodu resetu i zajęcia mojego poprzedniego nicku -.- /// https://cache.gametracker.com/player/Verba^%40Veritatis/80.72.41.212:27330/

Edytowane przez Verba Veritatis
Zrobiłem, żeby bardziej estetycznie to wyglądało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...