Skocz do zawartości
KozaKe

[ZAMKNIĘTY]Prosze TURAM na twoje wołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 12.01.2018 - 22:52:29 
Nick gracza: HitmaN oraz Turam
Dowody:  http://www66.zippyshare.com/v/LkWpcNXR/file.html  akurat nie ma tutaj ssow turama poniewaz nie zdążylem zrobic
Świadkowie: cały serwer + HLTV
Uzasadnienie:  A wiec rozpoczeła sie 2 bądź 3 runda dd2 long i turam oraz hitman zaczeli chodzic po TXT jak Jakis gracz napisal  : CYTUJE "Turam idioto nie za********j na tych TXT" To zbanowal gracza na 1 godzine powód obraza owszem  napisał idioto ale to sam turam oraz hitman są winni chodzeniem po TXT chcę aby wkoncu zrozumieli ze sami na serwerze nie są  SS turama nie mam jak biega po txt ale biegał nie zdążyłem zrobic ss'a turama ale mam hitmana myśle ze należą sie im po 5 reklam bo nie dość że biegają po txt to jeszcze w wulgarnym tonie odpowiadają " no idz na forum no idz " "nawet moge ci forum dac :)" POWODZENIA ! TURAM chciales to masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam wczoraj na mapie dd2 long bylo to samo ,siedze na gali nikogo nie ma i z nikąd pojawia się i mnie zabija

Edytowane przez Aczej <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi @Aczej <3 i @KozaKe Na serwie jest wlaczone podsadzanie sie wiec nie widze tam zadnych TXT.

Gdy zostalo wlaczone podsadzanie sie to sie = iz txt niemaja juz sesu.

Dowodow tez niema. Moim zdaniem ten post jest bez sensu.

 

Edit: Nastepnym razem oznacz mnie lub innego gracza.

Edit: @Kyou jak chcesz wejdz na serwer wlacze De_DustLonga i ci udowodnie.

Edytowane przez Turam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, Kyou napisał:

Data 12.01? Coś póżno skarga złożona, @Aczej <3 mógłbyś wysłać wczorajsze hltv z dd2long, i wypisać czasy gdzie chodzili po txt? Jeden ss tylko ale @hitmaNCS:GO#6 @Turam (już jest)

@Turam tak nie ma już przenikania ale nawet z boostem tam nie wejdziesz ;)

@KyouDa się wejść boostem 

 nie mam svipa więc nie mam Double jumpa a wszedłem 

Moim zdaniem temat do zamknięcia poza tym to była jednorazowa akcja 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kyou rozumiem ale nie zgadzam sie z zdaniem turama że skoro jest podsadzanie to juz tam nie ma txt do końca chyba @Turam nie wiesz co znaczy txt.To że się tam  podsadziliscie to nie oznacza że tam nie ma textur... Powiedz mi czy jako gracz albo svip z podwójnym skokiem tam wejdziesz ?? Nie ,no właśnie więc to są textury 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I co z tego, ze to byla jednorazowa akcja? Admin ma być zapoznany z regulaminem a nie jeszcze go łamać :)

Tak sam nie widziałem w regulaminie, zeby administracja zezwolila wchodzenie na tekstury :)

Zastanawia mnie jedno.. Dlaczego dali Wam admina jak Wy regulaminu nie znacie?

Oczywiście skarga sluszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga słuszna, jak widać na ss @hitmaNCS:GO#6 jest nad teksturą mapy, i tutaj nie wmówicie że to nie jest txt bo można tam wejść boostem, spójrzcie na ss i powiedzcie że to normalny wygląd mapy, @Aczej <3 @OSZKI Skarga was nie dotyczy, więc jeśli chcecie ominąć +1 na konto, radzę wam nie wypowiadać się wiele w temacie ;) Jak już pisałem, @Aczej <3 pisałeś że wczoraj obaj robili to samo co dzisiaj(chyba), hitman , to wraz z panem @KozaKe znajdzcie hltv z mapy dd2long, w których wchodzili w to miejsce i dostarczcie je tu bo 1ss to jednak za mało skoro skarga jest na dwóch adminów.

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Aczej <3 Nie masz nic do dodania w tym poscie zadnych demek i ss, to po co tu sie wypowiadasz? @Kyou prawidlowo sie wypowiedzial iz Temat ciebie i @OSZKI niedotyczy wiec niewiem czego tu szukacie.

 

 

 

Edytowane przez Turam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@OSZKI Czy Ty zawsze musisz sie wypowiadać tam gdzie Ciebie nie brak, szczególna reprymenda dla Ciebie kolego.

Co do samego zajścia na ss widać TXT nie jest ważne czy tam wskoczył, txt to txt. Łamiecie zasady jako admini i śmiecie wmawiać, że to jest okey. Nie, nie jest okey.

@Inte Tillgänglig Danke:* @Ania ;) @SUNN. @LOLSON :ph34r:

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiadam sie na innym go modzie - WARN bo tam nie gram

 

Wypowiadam sie na serwerze na ktorym GRAM to tez warna dostaje. To co mam robić na tym forum? Staram sie byc aktywnym graczem jak i uczestnikiem forum oraz w jakims stopniu dbac o serwer a zostaje nagrodzony warnem - super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Turam  @hitmaNCS:GO#6  widzę że nie macie pojęcia czego macie pilnować na serwerze.

 

W dniu 5.02.2018 o 21:00, Turam napisał:

 Na serwie jest wlaczone podsadzanie sie wiec nie widze tam zadnych TXT.

Co ma piernik do wiatraka? ;d Grasz na mapie a nie na krawędziach jej obrębu. Nie jest ważne czy Cię ktoś tam podsadził czy sam sobie pomogłeś i tam wszedłeś - krawędź mapy uznajemy za tekstury (bo nimi są) i za to są normalnie bany po 30 minut. Ładnie ładnie działacie na tym go #6...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...