Skocz do zawartości
DeVciuu

[ODRZUCONE]Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DeVciuu
Wiek: 15
Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem już admina na wielu serwerach COD, raz opiekuna, ale sieć została zamknięta.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 (Już podłuczyłem się all, nie tak jak we wcześniejszym podaniu).
Staż w CS-sie: z 3 lata
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ codziennie jestem na serwerze, a z racji tej że w niektórych momentach wchodzą sobie hacki oraz niektórzy łamią regulamin to admina nie ma więc myślę że bym się przydał na serwerze jako admin.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3H
Kontakt: Steam, Facebook.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/DeVciuu/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety muszę być obiektywny. Jestem na Nie.

-Nie spełniasz podstawowych kryteriów a mianowicie.

-Wiek

-7 godzin w tygodniu gry w twoim przypadku obecna tygodniówka to lekko powyżej 3h

+za zaawansowaną znajomość FTP

+za steam

-Czas jaki dziennie poświęcasz na cs 2-3?, przykro mi, ale w tym tygodniu jest jeden dzień co przekroczyłeś 1 godzinę na serwerze.

Dopracuj GT, a zmienię zdanie już ten wiek odpuszczę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie 
gt słabe 
wiek 
nie zgłasza na u@ 
Z kultura jest różnie 
Niestety moim zdaniem temat do zamkniecia pograj troche daj sie poznac i żłóż podanie za 2 tyg 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...