Skocz do zawartości
HardeQ

[ZAMKNIĘTY]1/x na natychmiastowe zabicie.

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę z taką drobną sugestią, aby odebrać klasom 1/x na natychmiastowe zabicie, ponieważ jest to najzwyczajniej bez sensu, w zamian za to dać jakieś +10 obrażeń albo coś podobnego. 

Przykłady którymi się posłużę to zwinny żołnierz oraz klasa premium czołgista.

Zwinny - 1/14 z galila i 1/12 z famasa -> realnie może ładować w ciebie na ślepo cały magazynek, prawdopodobnie i tak cię na chybił trafił zabije (niezależnie od twojej klasy i lvla). Klasa jest po prostu zbyt OP, niejednokrotnie się zdarza, że wystarczy jeden strzał i twoje 400 ciężko ładowanych hp znika w sekundę.

Czołgista - 1/20 na natychmiastowe zabicie - przy bezliku ammo jest on na bliskie odległości praktycznie nie do pokonania (chyba, że jakiś skrytobójca albo inny aspirant z rakietami). Klasa sama w sobie już jest mocna, nawet bez tego 1/20, można by to zastąpić czymś mniej ingerującym w rozgrywkę. Ponadto jest to komiczne, gdy ktoś z automatycznym shotgunem zabija cię jednym strzałem z odległości połowy mapy. Na moje mimo wszystko jest to przesadzone. 

 

Oczywiście perki z tą umiejętnością jak najbardziej powinny zostać, po to są perki aby coś dawać nadzwyczajnego. Klasy moim zdaniem nie powinny mieć czegoś takiego. Pozdrawiam.

 

@EDIT Był czy nie był, sugeruję zwrócić na to uwagę ponownie, bo niszczy to balans :)

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zwinny ma 1/14 z galila i 1/12 z famasa. ;) Oczywiście jestem za nerfem tego, jak nie całkowitego usunięcia 1/x z broni, to dać mu 1/15 z famasa i 1/17 z galila. ;)

Czołgisty bym nie zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O jakim balansie mówisz :) Sam grasz klasą co ma 1/1 a narzekasz na czołgiste co ma 1/20. Co do zwinnego jestem za nerfem 1/14 i 1/12 to przesada jest dać mu 1/16 z tego i z tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


^ 1/1 ze scouta, a 1/x z broni, która nieustannie strzela (dodatkowo z bezlikiem) to myślę znacząca różnica. Tak czy siak głównym powodem napisania posta jest zwinny żołnierz, przy czołgiście zwróciłem uwagę, że nawet bez 1/20 klasa jest mocna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem wszystkie klasy powinny mieć odebrane zabicia 1/1 te premium oczywiście , bo np na speedfigterze czy jak mu tam co ma 1/1 z kosy to może mieć bo ciężko ubić coś na początku , proponuje zrobić premium 1/2 + jakiś dodatek wynagradzający odebranie tego 1/1 np. apteczka jakaś lub niższa grawitka itd . A co do Zwinnego to jak najbardziej trzeba go znerfić , a co do czołgisty to myślę że bezlik jest spoko tylko te 1/20 można by było zamienić na coś innego , niby to premium ale jest zbyt op , przy połączeniu z jakimś dobrym perkiem jak tajka serwera postać jest ciężko zabić co utrudnia grę początkującym graczom. Skrytobójce trzeba zmienić bo ja na full wytrzymalosci i full zycia dostaje pare strzałow z mp5 i padam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


^1/1 z awki, scouta i kosy nie jest takie "do usunięcia", mimo wszystko trzeba się trochę bardziej wysilić żeby trafić kogoś z awki i scouta (szczególnie, że na serverze jest sporo "kondycji") i identyczna sprawa jest z kosą bo musisz się znacząco do kogoś zbliżyć i to umiejętnie, bo osoba strzelając serią ma większe szanse by cię zabić. 

Pisząc post myślałem raczej o zwinnym oraz ewentualnie spojrzeniu na czołgistę. 

(Zwróciłeś uwagę na ważną rzecz, skrytobójca jest najbardziej op klasą na serverze, na full wytrzymałości strzela po 50 z mp5, można na to zerknąć ;p)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do 1/1 to niech zostanie bo tam masz 1 strzał, więc jak znerfisz to nikt tym nie będzie grał. Przykład, widziałeś kogoś kto biega z tajemnicą zabójcy (1/2 z awp)? @EvO a może da się poprawić pluginy tak żeby to nie było 1/x tylko np. 2/x, że nie możesz zabić 1-wszym strzałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, podpisze sie do pierwszego rozmowcy byl juz temat co do zrobienia zwinnemy 1/16 famasa i gaila ale jest jeszcze jeden szkopul co przedmowca napisal , mam na mysli zmienienia 1/1 na cos innego, taka opcja nie ma prawa bytu w konspiracnie i kapitanie, jak wiecie gram kapkiem nieraz ni sie uda uwalic lepszy level raz nie ale czolgiste to bym znerfil z powodu bezliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


^Akurat kapitan i konspirant są zbalansowane, niezależnie od servera COD na jakiej sieci możesz spotkać takie klasy, czołgista bez bezliku będzie najzwyczajniej za słaby, więc bez sensu. Jedyne z czym się zgadzam to znerfienie do 1/16 szans na zabicie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat zbędny. Wszystko co jest tu proponowane jest w temacie  poniżej , co do zwinnego jeszcze przemyślę co i jak z Evo.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...