Skocz do zawartości
diablo12033

[ZAMKNIĘTY]Atsui buger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie wiem czy jest jakaś specjalna forma na to i nie wiedziałem gdzie to napisać więc pisze tu , gracz zwany Atsui od dobrych 3 dni buguje perk o nazwie tytanowe naboje i pułkowniki , jak buguje ? Ma 200 ktorys lvl co daje albo full życia lub coś innego w przypadku atsui ma full życia , kondycji wystarczająco żeby biegać szybko no i inteligencja co z hita bije po 100  , komenda /reset robi swoje , proszę o naprawienie tego buga i o zbanowanie gracza . Poniżej załączam demko z tego incydentu:

http://www82.zippyshare.com/v/UbfgPV0W/file.html

Ps: Proszę o szybkie rozważenie tego tematu + jak najszybsze zbanowanie tego gracza bo się nie da grać , dziękuje za wysłuchanie . Pozdrawiam ^^

 

@Edit Myślę że za takiego coś powinien być ban bo to w końcu bugowanie , to tak jakbyś wszedł na txt i mówił że nie bugujesz mapy a tak naprawdę bugujesz i doskonale to widać to samo tyczy się bugowania stat , widać to jak osoba na 200 lvl zapierdziela szybciej niż ty i jeszcze ma dużo życia i nie wspominając już tu o inteligencji na full , to jest bardzo łatwo zobaczyć więc myślę że admini nie mieliby by problemu z banowaniem takich graczy 

 

Edytowane przez diablo12033
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie chciałem to wyjaśnić :

A więc chodzi mi o tzw. "bugowanie" statystyk na serwerze. Robi to wielu graczy a admini nie wiedzą co mają z tym zrobić, jak to rozpoznać i czy w ogóle można tak robić :) Dokładniej chodzi mi o to, że mając item np. "Tytanowe naboje", "naboje pułkownika" gracze na początku rundy wpisują "/reset" i dodają sobie wszystkie statystki w inteligencje, przez co zadają bardzo duze obrażenia nie tracąc przy tym hp ani zwinności.. Można zrobić też tak z "wytrzymałością", tak samo wpisać "reset" na poczatku rundy i dodać wszystko w wytrzymałość czy też z kondycją. Jest za takie coś ban czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przedstaw mi dowody na to że coś takiego robiłem, skoro na mnie  składasz skargę. Jeśli ich nie posiadasz, to nie składaj fałszywych oskarżeń w moją stronę !. Nagrywam wszystkie mapy, więc myślę że na demkach mam wystarczająco  zbite dowody że czegoś takiego nie robiłem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam zamiaru tego oglądać bo wiem że je bugujesz , zresztą uwagę ci zwracałem od 3 dni , nawet sam się przyznałeś że resetujesz bo nie wiedziałeś że za to ban , także nie oszukuj i ponieś konsekwencje swoich czynów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie wiem gdzie Ty widzisz zbugowane staty? (fakt skryto bije dużo i to wkurza)Skoro grasz to wiesz że za lvl dostajesz 2pkt na 100lvl'u masz ich 200 a on ma na demkach 245lvl+ więc ma 490 pkt dał full w int (dlatego tak bije) i full kondycje (dlatego tak biega) a reszta w hp więc nie rozumiem o co to halo. Zobacz jego demko masz czarno na białym bo z Twojego demko nic nie zobaczysz, bo powyżej 255hp zawsze masz napisane 255.

Tak @Nodi jest za to perm.

Edytowane przez Banah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Banah sprawdzałem teraz ma 250 lvl co daje 500 punktów , podstawowe staty skrytobójcy wynoszą 10 inta , 35 życia , 40 wytrzymałości i 35 kondycji czyli musiałby dać 195 punktów w życie co daje nam 305 punktów , inteligencja na full bo po 100 z hita czyli 220 punktów to już nam daje 85 punktów a wytrzymałość ? kondycja ? 

 

@Edit Chciałem tylko dodać że majać 200 lvl atsui tak samo bił :)

@Edit2  Proponuje zajrzeć w hltv skoro mówicie że to nie prawda :) Ja nie mam zamiaru tego robić bo wiem swoje i nie muszę tego udowadniać , swoje zrobiłem a jestem przekonany że w hltv można to znaleźć jak grał atsui przed nabiciem 250 lvl :) Reszta zależy od adminów i opiekuna żeby to sprawdzić , pozdrawiam.

 

@Edit3 Skoro mówił że nagrywa każdą mapę to jak nie ma nic do ukrycia to niech wstawi demko z przed 200 setnego lvl z perkiem naboje lub tytany i zobaczymy :)

Edytowane przez diablo12033
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie daje nic w wytrzymałość. Zastanawia mnie jedna rzecz na początku mapy wyskakuje mu "Dostajesz 100hp i mp5 i deagla". Co to? Sam mam vipa ale on nic nie daje takiego. To jest około 12min jak atsui pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, Banah napisał:

Nie daje nic w wytrzymałość. Zastanawia mnie jedna rzecz na początku mapy wyskakuje mu "Dostajesz 100hp i mp5 i deagla". Co to? Sam mam vipa ale on nic nie daje takiego. To jest około 12min jak atsui pada.

Jak giniesz lub zamieniasz się w ducha to się wyświetla (umiejętność skrytobójcy). Po upływie czasu ducha dostajesz 100hp mp5 i degla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie niestety nie da się tego sprawdzić, nie ma takiej możliwości ponieważ nie widać jak ktokolwiek rozdaje sobie statystyki. Również nie da się tego sprawdzić w logach. Jutro będę rozmawiał na ten temat z Evo i postaramy się umożliwić sprawdzenie takowego bugowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...