Skocz do zawartości
Habalala

[ZAAKCEPTOWANE]Podanko :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Habalala
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem):Kilka serwerów,nic specjalnego ale jakieś tam doświadczenie jest.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7
Staż w CS-sie:Ale tan czas szybko leci, około 8 lat :)
Steam / NonSteam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198812564440/
Dlaczego Ty:

-Ponieważ jestem w stanie poświęcić serwerowi nawet 12h na dobę,co możecie sobie sprawdzić bo w ciągu dwóch dni nabiłem 23h haha

-Jestem uczciwym oraz doświadczonym graczem csa, co pozwala mi na szybkie zidentyfikowanie oszusta

-Szybko nawiązuje pozytywne relacje z graczami


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Od 7 do nawet 12h.
Kontakt:FB/Skype/TS/Curse/Forum Multi-head.pl
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/Habalala/80.72.40.110:27027/

Ps.Wiem, że pośpieszyłem się z podaniem ale często trafiam na sytuacje gdzie nie ma kto banować nieuczciwych graczy :)

 

Edytowane przez Habalala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I Tak i Nie

+Wiek

+Amxx chociaż wątpię

-Steam co jest BARDZO ważne :) 

-Szczerze to nie widzę żebyś się jakoś wyróżniał ;) 

+/- Gt 

Mówisz, że jesteś w stanie poświęcić 12h dla serwera? Szczerze zastanowił bym się z tym bo poprzednia osoba która deklarowała się w ten sam sposób jeżeli chodzi o czas poświęcony serwerowi została zdegradowana ze stanowiska Admina i nie było widać cienia prawdy po tym jak napisał coś podobnego :) Powiedzmy, że założysz konto steam i zobaczę, że się jakoś wyróżniasz to być może zmienię swoje zdanie :) Na razie jestem Neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Steam już założony, ale zapomniałem dodać przepraszam.A co do czasu to napisałem od 7h do 12h i zdania nie zmienię.Jedyne wyjątki magą nastąpić jak wyjeżdżam do Szwecji ale to bardzo rzadko (podkreślam rzadko) i góra na dwa dni.Taki updejcik ;°

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, ~Tazor~ napisał:

I Tak i Nie

+Wiek

+Amxx chociaż wątpię

-Steam co jest BARDZO ważne :) 

-Szczerze to nie widzę żebyś się jakoś wyróżniał ;) 

+/- Gt 

Mówisz, że jesteś w stanie poświęcić 12h dla serwera? Szczerze zastanowił bym się z tym bo poprzednia osoba która deklarowała się w ten sam sposób jeżeli chodzi o czas poświęcony serwerowi została zdegradowana ze stanowiska Admina i nie było widać cienia prawdy po tym jak napisał coś podobnego :) Powiedzmy, że założysz konto steam i zobaczę, że się jakoś wyróżniasz to być może zmienię swoje zdanie :) Na razie jestem Neutralny.

+wiek 

+amxx nie wiem

+steam

+aktywnosc 

+kultura 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 7.02.2018 o 16:44, DeVciuu napisał:

Ja osobiście jestem na TAK:

+Wiek

+Ta aktywność niezła i sam się o tym przekonałem gdy mnie w topce przegonił :)

-Tylko żę mało czasu masz przegrane ale to tam do poprawki

Czas już poprawiony 37 h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Chociaż mam mieszane uczucia do tego czasu gry, gdy rozmawialiśmy na serwie pisałeś , że pracujesz. Zastanawia mnie jaka to jest praca, że dasz radę poświęcić 12 godzin dziennie na serwer, osobiście pracuję i nie dam rady tyle poświęcić.

+ amx

+gt

+jesteś rozpoznawalny

Na próbę można dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, Hastu napisał:

Jestem na Tak

Chociaż mam mieszane uczucia do tego czasu gry, gdy rozmawialiśmy na serwie pisałeś , że pracujesz. Zastanawia mnie jaka to jest praca, że dasz radę poświęcić 12 godzin dziennie na serwer, osobiście pracuję i nie dam rady tyle poświęcić.

+ amx

+gt

+jesteś rozpoznawalny

Na próbę można dać.

Od 7 do nawet 12 wiadomo że nie będę wiecznie 12h dziennie xd ale staram się poświęcić każdą wolną chwilę.Moja prace zostawię dla siebie jeśli pozwolisz :D Ale dziękuję za opinie i za głos :*

Edytowane przez Habalala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...