Skocz do zawartości
`Redi[S]

[ODRZUCONE]Admin `Red[S] V2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `RediS
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie w byciu adminem mam ogromne, nie raz miałem taką funkcję i z niej się wywiązywałem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10
Staż w CS-sie: 8lat jak nie więcej, lecz na steamie przegrane ponad 1000h
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty:   Jestem osobą spokojną, uczciwą i nie denerwującą się na byle jakie fochy. Jestem dla innych bardzo uczynnym graczem i darzę ich wzajemnym szacunkiem jakim oni mnie obdarzają. Funkcję admina spełniałem nie raz w życiu więc wiem co i jak robi się, gdyż też miałem własny serwer oraz miałem daną rangę własnię na tej sieci i to nie raz oraz miałem na sieci powiązanej, czyli Pochylnia. Pisząc podanie też będę serwer starał się ogarniać, gdyż nikt już nie gra tylko admin Playerek wbije czasem, a jak nie gra to robi się straszna drama na serwerze, ponieważ dzieci odzywają się przez mikro i ze względu tego też pisze to podanie. Pisząc też podanie chciałem podkreślić, że nie ma już administracji na tym serwerze This Like i Konradek  odeszli szkoda, ponieważ dobrze mi się współpracowało z Adminami, a w szczególności z Adminem Konradek.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2 do 4 poświęcam
Kontakt: PW Forum, TS, FB, Steam
Link do GameTracker'a:  https://cache.gametracker.com/player/`Redi/91.224.117.30:27050/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...