Skocz do zawartości
HardeQ

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HardeQ
Wiek: 18 (19 w tym roku)
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem tu wielokrotnie adminem na wielu serverach. Nigdy nie dostałem żadnego ostrzeżenia w związku z tym, czyli raczej adminowałem dobrze. Wcześniej admin na wielu innych dużych sieciach w Polsce (bez reklam).
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 (muszę sobie poprzypominać, wcześniej miałem wszystko obcykane)
Staż w CS-sie: W wieku 9 lat miałem swój server z kolegą (chore ilości - 6 osób - na nim grało), więc myślę, że wystarczająco duży.
Steam / NonSteam: Only Steam
Dlaczego Ty: Cod 400 to jedyny server jaki mnie tu interesuje od kiedy tak naprawdę powstał. Przed "przerwą od csa" byłem tu bardzo długo adminem. Myślę, że zagoszczę ponownie na dłużej, ponadto myślę, że jestem wystarczająco odpowiedzialny do tej roli. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Gram wtedy kiedy mi się chce, godzinkę dziennie spokojnie jestem w stanie poświęcić (co jest minimum), zazwyczaj się wciągnę i gram sporo więcej.
Kontakt: Steam/forum i inne na specjalne potrzeby.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/HardeQ/80.72.43.106:27022/

@Wicevil  >+/- kultura --> nie ufaj ludziom, którzy nigdy nie użyli słowa na k :D 

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@HardeQ były król satyry i mistrz panchlinu, niejednokrotnie dawniej wyzywał ludzi od klaunów i od dałnów.

Dużo gadasz, męczysz ludzi, aż nie raz w nich nerw się budzi. Męczysz jęczysz i narzekasz, że masz skilla wciąż przyrzekasz.

Alfą jeździsz się pucujesz, ale ciągle nią u mechanika koczujesz. 

Ale to wszystko bzdura i niepotrzebny atak, bo w tym podaniu jestem na tak. 

Piastowałeś na sieci wysokie stanowiska, więc znajomość amxx jest Ci bliska. 

Doświadczenie masz niemałe, a przydaje się ono stale. 

Wymagania są spełnione, i cieszę się, że widzę to podanie utęsknione.

Zaufanie masz niemałe mordo, dlatego chętnie bym Cie widział w zespole. Idealny kandydat na to stanowisko także jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

+ Steam 

+ Wiek

+ AMXX

+ Kulturalny (no powiecmy w 70 %)

+Ogarnięty

+Godziny są 

Naucz się Grać bo.... i jak mnie widzisz celuj w drugą stronę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 godziny temu, Malutka_22 napisał:

Jak najbardziej na TAK :)

+wiek

+steam

+aktywność

+doświadczenie

+chęci (a to najważnejsze :P)

Powodzenia! :D 

Grasz na serwerze że się wypowiadasz ? Bo raczej ani razu nie widziałem Ciebie. Twoje GT mówi wszystko.  https://www.gametracker.com/player/Malutka_22/80.72.43.106:27022/

Co do podania 
+wiek
+steamik
+ godziny i aktywność jest
na TAK :) 

Edytowane przez Maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma co dużo pisać, witam panie "legendo" w zespole :D  Tak jak widzę czepiają się kultury, więc popracuj nad tym.

@Malutka_22 niestety nie grasz z nami od jakiegoś czasu, więc Maja dobrze zwrócił uwagę. Wracaj i wtedy zapraszam do wypowiedzi.

 

Gratuluję awansu na świeżaka! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...