HWDP Dinosower Had

[ODRZUCONE]rekrutacja na admina [CS:GO] #9

Nick: [HWDP] DINOSOWER! HadSmurf
Doświadczenie (w byciu adminem): znam regulamin serwera i wiem za co banować oraz znam amxx i pomocne bindy do amxx 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):9 [bo mój kolega ma admina i mnie uczył i oglądałem poradniki]
Staż w CS ie: mam wysokie doświadczenie mam więcej killi niż dedow i czesto mi wchodzą head shoty
Steam / NonSteam:  NonSteam
Dlaczego Ty:bo jestem aktywny na serwerze i gran na nim bardzo długo
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 godziny [weekend 4-5]
Kontakt: gadu gadu [ imie i nazwisko na gadu gadu Oskar Dzioba ]

więcej o mnie: Jestem lubiany przez większą ilość graczy, mam dobre relacje z adminem [nick admina: Happy], mój rank mieści się  w okolicach 20-35, jestem miły dla graczy [daje im dobre rady mówię  jak naprawić różne błędy np. mapę  css cache lub co jest pod jakimi komendami], gram na tym serwerze od 3 do 4 lat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, HWDP Dinosower Had napisał:

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9 [bo mój kolega ma admina i mnie uczył i oglądałem poradniki]
Staż w CS ie: mam wysokie doświadczenie mam więcej killi niż dedow i czesto mi wchodzą head shoty

gram na tym serwerze od 3 do 4 lat

Może i aktualnie nie gram na serwerze, ale wypowiem się, ponieważ jestem na tym serwerze już jakiś czas.

Kolego, z chęcią sprawdziła bym twoją znajomość AMX na ts3, jeśli nie masz nic przeciwko to zapraszam: ts3.multi-head.pl

Druga sprawa, w "Staż w cs'ie" nie chodzi o to ile strzelasz headów itp. Chodzi o ilość lat przegranych w grę ;)

Kolejną rzecza jest to, że gram na tym serwerze od 2015 roku i ani razu nie widziałam Cię na nim (może grałeś pod innym nickiem, nie wiem) natomiast pod tym nickiem grasz dokładnie od 18 stycznia tego roku.

Dodatkowo nie masz przegranych 30h na serwerze, jak i w bansie widnieją twoje wygasłe bany za kulturę (co nie jest dobrym przykładem jeśli chcesz mieć admina) a jeden jest z kilku dni wcześniej. Jeśli kogoś interesuje:

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=5964

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=3161

Jak dla mnie powinieneś wstrzymać się z podaniem, na nie.

Pozdrawiam ^_^

Edytowane przez .:Aga:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie:
-Amx na pewno nie masz tyle ;)
- Jak nie wiesz nawet co to jest staż to nie ma o czym rozmawiać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popieram stronę moich przedmówców. Dodatkowo dziś byłem świadkiem sytuacji, w której jakby inaczej, postanowiłeś się pochwalić, zebrać fejm, że złożyłeś podanie na admina, jakiś gracz odpowiedział Ci słowami "I tak go nie dostaniesz", a Twoja odpowiedź brzmiała "ale nie obrażaj mnie oke" (???) Gdzie tu obraził? No ale dobra.. Poza tym jak dla mnie po prostu nie nadajesz się na admina, głównym powodem jest niewystarczająca liczba godzin, kłamstwo w podaniu odnośnie wiedzy o amx (Byłem niejednokrotnie adminem, kilka razy op w życiu i nigdy nie mógłbym sobie dać oceny 9, bo po prostu nie wiem tyle :))

NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem  na Nie

- Kulturę Ogarnij

-  Staż

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.