Skocz do zawartości
Ripton

[ODRZUCONE]Podanie x5

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ripton

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:  Podstawy.

Posiadasz mikrofon?:  Tak.

Dlaczego właśnie Ty?: Jestem bardzo aktywną osobą, starającą się nie wdawać w konflikty.

Mam już kilka rang ale na pewno dam sobie radę.

Piąte podanie więc widać, że mi zależy.

Pomagam ludziom jeśli jest potrzeba nie tylko w sprawach ts'a.

Można mi zaufać i przyda się dodatkowa para rąk do pracy :) 

Staż na sieci: Jeszcze miesiąc i 2 rok :) 

Co wprowadzisz na naszego Ts? Pomoc przy eventach itp.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co):  Kilka, kultura ale jest już okey :) 

Edytowane przez Ripton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troszeczkę masz dużo rang i nie wiem jak stoisz z godzinami na serwerze, którym się opiekujesz, także jestem neutralny, co do twojej kandydatury z jednej strony. Natomiast z drugiej strony popisujesz się nadzwyczajną aktywnością na teamspeak'u oraz jesteś bezkonfliktowy, starasz się być kulturalny i można poruszyć z tobą dowolny temat. Podsumowując - Jeżeli masz dobrą aktywność na serwerze, to jestem na tak, a jeżeli nie to sam wiesz. Tak czy inaczej powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy mamy tutaj przykład łowcy rang ?

Jeżeli jest tylko jedno wolne miejsce, jest na nie lepsza osoba.

Opiekun UBT (pół na pół tam jest tak, bo jest was 2 ?) Opiekun Serwera dość dużo musisz mieć z tym na głowie jesteś pewny, że możesz podjąć się jeszcze jednej rangi.

Dla mnie bardziej na nie ze względu na ilość rang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o Twoje rangi to tak: w ubt nie wiem ile masz roboty ale jest was tam sporo więc chyba dużo nie jest. op go moda? toż to praktycznie nic tam do roboty nie ma poza sprawdzaniem aktywności bo tam w większości zajmuje się tym aquax i programiści... Jeżeli chcesz kolejną funkcję na głowie i sobie z nią poradzisz i nie zrezygnujesz z innych po miesiącu to jestem skłonny dać Ci na tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak.

Ripton składa już 5 podanie, raz był bardzo blisko, niestety nie udało się. Myślę, że w końcu trzeba było by mu dać szansę się wykazać. Regulamin zna, ogarnia podstawowe funkcje i mimo 2 opiekunów myślę, że mógłby sobie spokojnie poradzić z tą funkcja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli dana osoba uważa że da sobie radę z kolejną funkcją, ja nie widzę w tym problemu. To że ma dużo rang, nie znaczy ze nie ma czasu by zająć się dodatkową funkcją. (Żywy przykład.) Co do podania, widać że dana osobą chce spróbować swoich sił w pełnieniu tej funkcji. Czemu by nie dać szansy. Jestem na TAK. 

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz już kilka dość ważnych rang, ale z tego co widzę, to radzisz sobie z nimi. Twoja aktywność na ts'ie jest wzorowa. Starasz się nie wdawać w konflikty, ale czasem zdarza Ci się powiedzieć kilka słów za dużo. Myślę, że jeśli nad tym popracujesz, to nie będę miała żadnego "ale". W każdym razie masz moje TAK. :ohyah:

Edytowane przez Malutka_22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ripton da radę na 100%, co widać w sumie po jego aktywności na ts. Oprócz tego jest pomocny, kulturka też spoko. Obecnie jeden z najlepszych kandydatów i myślę, że warto byłoby dać mu wkońcu szansę. Powoooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...