Skocz do zawartości
aureox

[ODRZUCONE]Kolejna próba aureoxa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: aureox

Wiek:  17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście

Dlaczego własnie Ty?: Od ostatniej rekrutacji zdałem sobie sprawę, że zależy mi na tej posadzie i nie zamierzam się poddać, aktywność na ts3 jest wzorowa, kultura na miejscu, ( takie jest oczywiście moje zdanie) 

Staż na sieci:  Rok i 3 miesiące

Co wprowadzisz na naszego Ts? To samo co w poprzednim podanku (czyt. Pomoc przy organizacji konkursów, szybką reakcję na zgłoszenia, zachowanie zimnej krwi w tych "trudnych" sytuacjach. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Byłem zbanowany bodajże 2 razy po 5 minut, jeden ban był zupełnie nie na miejscu ( sprawa została wyjaśniona z h@ i SM na ts) a drugi za to, że zaczepiłem typa ("frajer" - pozdro @wiktor prifajer:D

Pozdrawiam,

Dobranoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

Jesteś bardzo aktywny na teamspeak'u, starasz się być komunikatywny i kulturalny oraz widać, że jesteś obiektywny i nie dasz sobie wejść na głowę.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś najlepszym kandydatem (poza mną oczywiście) na to stanowisko. Jestem miłą (lecze nie zawsze) osobą lubisz pomagać drugiej osobie i dość dużo czasu spedzasz na TS3 (nie tak dużo jak ja no, ale zawsze musi być ten drugi). Uważam, że można spokojnie dać Tobie szanse. Duże tak. Buziaki buziaki 

Edytowane przez JRR`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Łukaszu, przytoczył bym w to miejsce twoje pseudo z fb ale raczej nie wypada... :D

Jestem na tak.

+ Nie da sobie wejść na głowę, trzyma się swojego zdania.

+ Aktywny na naszym komunikatorze.

+ Dobrze zna regulamin.

+ Można z nim pogadać, czasem pozartowac a jak dostanie modka to nawet bardziej. :kappa:

Powodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też dam TAK. Nie rozmawiałem z tobą za dużo ale z to grałem :D Po kilku rozmowach z tobą stwierdzam ze jest osobą ogarniętą która z łatwością poradzi sobie na tej posadzie.  Do tego kisisz się na TS bardzo dużą ilość czasu co również jest na plus.  Powodzenia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE :V raz przez jeden głupi zart prawie całym forum zatrząsł boje sie o zdrowie moich podopiecznych na ts3 co moze im zrobic :c. Moze w przyszłosci zmienie zdanie jak urzekniesz mnie jakąs rzeczą ktora w tobie jest najlepsza : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na Tak

Łukasz posiada kulture osobistą, jest pomocny oraz nie da sobie nikomu wejść na głowe. Można się z nim pośmiać oraz porozmawiać na różne tematy. Widać że zależy mu na tej funkcji. Wnioskuje to z tego, gdyż widze jego kolejne podanie. No i oczywiście jest z Poznania :D

Jak dla najlepszy kandydat 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...