Skocz do zawartości
DuchaPany BROWAR

[ZAMKNIĘTY]Skarga Allah Akbar

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 11.02.2018 godzina okolo 23:35
Nick gracza: Allah akbar
Dowody: [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 22 minutes and 30 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Wojciech Walat 
[AMXBans] Reason : ' predator na resp ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1791420917 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 94.254.150.24 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check your

Świadkowie: Inni gracze np Muminek, admin Wasz Fad3r
Uzasadnienie: Nie rozumiem za bardzo za co dostałem bana, może za to że miałem dobry perk i troszke wam nie szło? do rzeczy.. Dostalem bana na 30 min powód : predator na resp. Gralismy mala mape cs_wiocha. Nie wiem czy w regulaminie jest coś takiego co na to nie pozwala więc pisze tą skarge dla jasności. Prosze o wytłumaczenie tego i wyciagniecie ewentualnych konsekwencji. Nie jestem pewien czy było to przed upływem 7 sekund dlatego prosze o sprawdzenie tego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisząc skargę to ty musisz przedstawić dowody. 

W przypadku ich braku skarga zostanie zamknięta. :)

 

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra ja już go wyręczę skoro dla Ciebie tak ciężko pobrać HLTV to trudno HalfLife66.tga To jest moment tuż po tym jak dostałem z predatora 1:58 u góry nawet kroku z respa nie zrobiłem :)

P.S. Z tym super mi szło nie przesadzaj byłeś 1 czy 2 fragi na plus xD Ale wiadomo, że admini się zawsze mszczą i bany są za dobre staty, za dobre perki itp

Masz opcje edytuj @DuchaPany BROWAR spokojnie ja regulaminu nie łamię, poza tym dziwne, że sam często pisałeś o skanach na respa na de_dust2002 czy właśnie na cs_wiocha, a teraz nie wiesz o co chodzi.

Edytowane przez Allah_Akbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra "mistrzu" po to jest forum że jak jest sprawa to trzeba ją wyjaśnić :) temat do zamkniecia ale na ciebie adminku bede mial teraz oko, z każdego nawet minimalnego złamania regulaminu będziesz sie tu tlumaczył, skoro ty taki dokładny to ja tez. pozdrawiam 

Ps. To nie żadna groźba jak już byś pewnie płakał tylko oświadczenie, miłej gry

 

Nie byłem poprostu pewny czy tyczy sie to również predatora, zamknijmy już ten temat, a z tym regulaminem to czas pokaże

Edytowane przez DuchaPany BROWAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, DuchaPany BROWAR napisał:

temat do zamkniecia ale na ciebie adminku bede mial teraz oko, z każdego nawet minimalnego złamania regulaminu będziesz sie tu tlumaczył, skoro ty taki dokładny to ja tez.

Ja tylko uprzedzę, że zazwyczaj takie akcje kończyły się raczej źle dla prowokatora a nie dla admina, bo zazwyczaj to prowokator szybko wymiękał i miał skifę. Więc raczej zwolniłbym z tymi prowokacjami bo wtedy można beknąć za łamanie regulaminu i prowokowanie niezdrowych sytuacji na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...