Skocz do zawartości
LoLYoURevolution

[ZAAKCEPTOWANE]podanko :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: * None *
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem przez 7 miesięcy na 3 serwerach innej serwerowni :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: 3 lata <3
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? odpowiedź jest prosta :D gram dość dużo  :P Mam doświadczenie jak już pisałem 7 miesięcy byłem adminem i myślę że sprawowałem się dobrze :) Staram się pomagać graczom gdy owej pomocy potrzebują :D Podejrzewam że jestem miły kulturalny i ogarnięty :) Prawie cały czas aktywny więc jak nie ma admina przydałby się ktos :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 6-7 h :)
Kontakt: Forum/gg/fb
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/* None */145.239.237.106:27060/

Edytowane przez * None *
Godziny Juz Nabite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek: +

Doświadczenie: +

Znajomość AMXX: +

Staż: +

Ns: -

Kontakt: +

GT: -

Jestem na nie, mimo iż masz jakieś doświadczenie i spełniasz większość wymogów, daj sobie czas i pozwól się lepiej poznać graczom i adminom, bo to raczej nie tylko chodzi o samo wbicie tych 30h. :)  Grasz na serwerze zaledwie od 3 dni :) wydaje mi się, że za krótko aby startować na admina, ale to tylko moja opinia :D 

 

 

Edytowane przez Tosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek: +

Doświadczenie: +

Znajomość AMXX: +

NonSteam

GT: -

Jestem na nie. Dlaczego? Może nie byłem tak bardzo aktywny przez ostatnie 3 dni, ale ani razu ciebie nie widziałem. Nie masz 30h nabitych, dobrze, że spędzasz te 7-8h na serverze, lecz moim zdaniem za wcześnie. Ponadto brak steamowego Cs'a to dość duży minus i uważam, że większość adminów powinno go mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 14.02.2018 o 11:34, Tosia napisał:

Wiek: +

Doświadczenie: +

Znajomość AMXX: +

Staż: +

Ns: -

Kontakt: +

GT: -

Jestem na nie, mimo iż masz jakieś doświadczenie i spełniasz większość wymogów, daj sobie czas i pozwól się lepiej poznać graczom i adminom, bo to raczej nie tylko chodzi o samo wbicie tych 30h. :)  Grasz na serwerze zaledwie od 3 dni :) wydaje mi się, że za krótko aby startować na admina, ale to tylko moja opinia :D 

 

 

@Tosia Ymmmm czemu za krótko ? :P gram tyle co lukas :) i jestem aktywny więc nie rozumiem :D  @eLTe 30h wbite :P i  mnie widywałeś

Ps Sory że wypowiadam się w swoim podaniu chciałem sprostować niektóre "rzeczy" sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, * None * napisał:

@Tosia Ymmmm czemu za krótko ? :P gram tyle co lukas :) i jestem aktywny więc nie rozumiem :D  @eLTe 30h wbite :P i  mnie widywałeś

Ps Sory że wypowiadam się w swoim podaniu chciałem sprostować niektóre "rzeczy" sprawy

Co do lukasa widuję go częściej na serwerze niż Ciebie, dlatego też moja opinia była inna. Gdy pisałam odpowiedź byłeś zaledwie 3dni na serwerze, jak dla mnie to za krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...