Skocz do zawartości
Kasia

[ZAAKCEPTOWANE][REDAKTOR] Kasia ;>

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kasia
Wiek: 19
Staż na forum: 3 lata
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłam redaktorem naczelnym forum jak i FanPage'a.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 9/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Nie jestem w stanie tego określić. Wiem, że na pewno w ciągu tygodnia coś się ukaże.
Napisz coś o sobie: Większość z Was mnie zna, co tu mogę napisać.. Mieszkam we Wrocławiu, studiuję kryminologię, trenuję boks, pracuję w klubie jako barmanka, zyskałam trochę więcej czasu wolnego i stąd mój powrót na sieć. :) 
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Myślę, że nie muszę w tym temacie nic dodawać, dużo moich tematów znajdziecie w dziale redakcji :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak. Dobrze znana osoba na forum , miła , sympatyczna. Pisownia, inerpunkcja - nie ma chyba do czego sie przyczepić :D

Ostatnio aktywna a więc gdy ma już doświadczenie to będzie dobry redaktor

Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki , że dostaniesz ~ Pisior45162894987561556458

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+knut
+wojownik na 5 lvl
+pisze niezle artykuly
+ortografia jak i gramatyka na wysokim poziomie
+wiedza na rozne tematy rowniez na wysokim poziomie
+ma wiele ciekawych pomyslow
reasumujac, na bank krolik doda cos fajnego, a moze i nawet swiezego do redakcji, oraz wspomoze chlopakow w robieniu gazetki itp.
jestem za przyjeciem jej na stanowisko redaktora forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie tak. Sprawowałaś funkcję redaktora naczelnego i szło Ci to świetnie, więc myślę, że z redaktorem sobie poradzisz, gdyż nie wymaga on dużo od kandydata według mnie. :D Potrafisz skleić zdania, podanie ładnie napisane (daj namiary na ten klub, wpadnę kiedyś :D)

Jestem na duże tak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

+ Doświadczenie

+ Ortografia/interpunkcja

+ Mało redaktorów

+ Kultura

Powodzenia. :P

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomimo niedawnego powrotu oczywiście daje tak.

Spory staż na forum.

Doświadczenie. 

Kilka ciekawych tekstów w przeszłości. 

Redakcja jest dość specyficznym miejscem na forum, gdzie często dochodzi do zmian w kadrze, obecnie poza redaktorem naczelnym i Karolem nie ma nikogo, a wiadomo świeżość się przyda. Nic tylko brać. 

Edytowane przez EvO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak - pod warunkiem, że zrobisz ze mną wywiad i w ogóle.

Jedna z sympatyczniejszych osób na sieci, a kto się lepiej dogada (w sprawie wywiadów/reportaży/zabaw) z ludźmi jak nie ktoś taki? Poza tym znamy już jej umiejętności, także to po prostu powrót na zasłużone sobie miejsce.

Dla mnie to podanie to formalność, opinia oczywiście pozytywna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Duże Tak:
Osoba miła,kulturalna, sympatyczna,doświadczenie na takim stanowisku posiadasz ,staż na sieci jest.
Na pewno będziesz dużym wsparciem dla redakcji :)  
Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jakaś parodia, nie potrafi skleić zdania po polsku, rzuca mięchem na lewo i prawo, wulgarna na SB zwłaszcza do Consecuente. Jedyny artykuł jaki widziała to w Bravo Girls pt. "dotknął mnie w udo, czy zajdę w ciążę?" odpowiadając na niego z pogardą. Za takie badziewne podanie należy się przynajmniej 7 warnów jak nie 8. Zamknąć tą żenadę i do kosza. Jestem na MEGA NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

+ duże doświadczenie

+ znajomość zasad pisowni na wysokim poziomie

+ chęci 

- szkoda tylko, że nie przygotowałaś nic świeżego 

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK.

+doświadczanie
+staż
+chęci 
+Ortografia/Interpunkcja

Miła, sympatyczna osoba. Szkoda że nie dałaś chociaż jeden temat. Po drugie to jest tylko Karol i Knopa, a wiem że już pewnie jakieś pomysły na tematy masz :) Więc ino brać ją. 

Powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na tak ale tylko dlatego ze nie ma obenie zbyt duzej ilosci redaktorow i potrzeba jakiejs swiezosci :) poza tym wrocilas pare dni temu i juz podanko  :) Powodzenia! :) 

 

PS. szkoda ze nie chcialo Ci sie pisac  zadnej pracy do podania :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu się dużo rozpisywać, doświadczenie ogromne w tej funkcji, a Knopie na pewno przyda się kolejna para rąk do pomocy. Jestem na tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...