Skocz do zawartości
Doman

[ODRZUCONE]Moderator Doman

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy;  Tak

-Minimum 400 sensownych postów; Tak

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Tak

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Tak

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Tak

 

 

Imię: Paweł
Wiek: w maju 17
Czas spędzony na forum: ponad dwa lata
Doświadczenie w moderowaniu: Jako OP serwera oraz redaktor przyglądałem się pracy moderatorów.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?:  Nie
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?:  tak, ale już od paru miesięcy żadne ostrzeżenie nie widnieje na moim koncie.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:  3-4h
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:  Dzięki długiej pracy w redakcji nauczyłem się cech, które powinien mieć moderator. Z każdej mojej funkcji starałem się wywiązywać w 100%, ale nie zawsze się udawało :D Sporo zgłaszam oraz dużo siedzę na sh, gdzie dochodzi często do wyzwisk lub łamania regulaminu.Większość osób mnie zna i myślę, że ufa na tyle, aby powierzyć mi tą funkcję. Dodatkowo wydaje mi się, że przyda się,,nowa krew" w moderacji. Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.

Pozdrawiam,

Doman

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie na moderatora forum a tak duży błąd? :D Nie wykazałeś się teraz Pawełku znajomością regulaminu. :P

Gdyby nie ten błąd byłbym skłonny dać Ci duże tak, bo jest Cię trochę ale czy moderator nie musi być perfekcyjny w swoich działaniach i równie dobrze wypowiadać się na forum? Raczej takiej osoby potrzeba Zrazowi. :)

Wiadomo, że człowiek uczy się na błędach, dlatego nie mam nic przeciwko twojej kandydaturze jeśli tylko nie odwalisz żadnej maniany. ;)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doman, Doman liczyłem na Twoje podanie, myślałem jednak, że napiszesz je troszkę lepiej. Trochę się zawiodłem, wygląda to trochę jakbyś podchodził do moderacji na +/- będę albo nie będę. To tylko moja subiektywna opinnia. Oczywiście na chwilę obecną nie posiadasz żadnych rang co jest dużym atutem gdzie możesz sie poświęcić jednej randze. Jesteś pozytywną osobą i myślę, że nie miałbyś problemów z czasem jak i ogarnianiem forum.

Masz moje malutkie tak i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki Paweł, ale podanie napisane według mnie na odwal, słabo rozwinąłeś, oraz niedawno zrezygnowałeś z redaktora, co mogło wiązać się z małą ilością czasu, więc dlaczego składasz podanie na ważniejszą i cięższą funkcję jaką jest moderator? Według mnie za wcześnie, nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mało co Cię widzę na forum,  nie postarałeś się z tym podaniem, w redakcji były z Tobą bodajże jakieś problemy - tak słyszałem. Pozwól, że podsumuje to podanie słowami klasyka (czyt @Master'a) 

"Pozostali kandydaci okazali się lepsi, zapraszam przy następnej rekrutacji" 

Nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pojawiasz się i znikasz - to jest głównym powodem, dlaczego jestem na nie.

Poza tym ostatnio zrezygnowałeś z każdej funkcji, na sb z tobą bywa różnie i w samym podaniu zlałeś punkt w regulaminie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niestety ale jestem na nie :( jakoś nie przekonało mnie twoje podanie, poza tym jest lepszy kandydat na to stanowisko. Pracuj ciężko i pokazuj się z jak najlepszej strony a przy kolejnej rekrutacji będziesz mocnym kandydatem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miły sympatyczny ,lecz jakiś na razie nie widzę Ciebie na tym  stanowisku .
Z twoją aktywnością jest różnie , ostatnio zrezygnowałeś z rang ,
Podanie też napisane bo napisane,uważam ze za szybko abyś awansował na tak ważną funkcje .
Obecnie jestem na Nie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doman, jak dla mnie trochę jesteś w cieniu - chociaż masz nastukane postów co nie miara. Powiem Ci szczerze, że cieszę się z tej kandydatury, jednak na te chwile musze powiedzieć : jeszcze nie. Troche tych punktów za kulturę było, jednak widzę że się starasz -  to dobrze. Minusik to też sposób w jaki zostało napisane podanie - od razu musiało przejść edycję.

Bądź aktywny, zgłaszaj ciut więcej oraz pamiętaj o ogładzie na forum, a niebawem nadejdzie Twój czas :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...